ebook Farbowana blondynka - audiobook
3.06 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 175)

Farbowana blondynka - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w historii śledzenia
E-book - najniższa cena: 26.32
Audiobook - najniższa cena: 33.61
wciąż za drogo?
37.90 złempikGO: 24.99 zł z Empik Go 24.99 zł
33.61 zł Lub 30.25 zł
-5% 34.11 zł Lub 30.70 zł
37.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Lekka lektura, idealna na wieczorny relaks!

Trzydziestoletnia Tamara, mądra, ambitna, pomysłowa, zaradna, pochodzi z małej miejscowości. Kobieta od zawsze miała wielkie plany względem siebie dlatego wyjeżdża do dużego miasta studiować. Tam w końcu zdobywa wymarzoną pracę, realizując swoje marzenia. 
Jej pierwsze sukcesy w pracy zbiegają się w czasie ze świadomą i dość znaczącą zmianą wizerunku. Rodzi się w niej przeświadczenie, że wygląd jest furtką do osiągnięcia wszelkich zamierzeń. 

Tamara uważana za twardą, stanowczą, pewną siebie osobę okazuje się kruchą istotą, która tak jak każda kobieta potrzebuje ciepła drugiej osoby. Coraz bardziej orientuje się, że praca to nie wszystko. Jej przyjaciółki odnajdują wymarzoną drugą połówkę, jednak na jej drodze nikt taki nie staje. Czy Tamara będzie w końcu szczęśliwa?

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Ewy Abart.

Farbowana blondynka - audiobook od Danuta Noszczyńska możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć