ebook Nienarodzona
4.75 / 5.00 (liczba ocen: 2)

Nienarodzona
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 22.30
Audiobook - najniższa cena: 28.74
wciąż za drogo?
31.90 złpremium: 20.58 zł Lub 20.58 zł
22.30 zł
-10% 24.90 zł
29.90 złempikGO: 19.99 zł z Empik Go 19.99 zł
25.73 zł Lub 23.16 zł
26.30 zł
26.75 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Laura Wagner znika. Ślad po niej zaginął, trop urywa się w zakolu Warty. To tam znaleziono jej wywrócony do góry dnem kajak. Wraz z rozwojem śledztwa policja ustala, że będąca w zaawansowanej ciąży kobieta targnęła się na własne życie.

Mijają dni, a ciała Laury wciąż nie udaje się odnaleźć. Mnożą się za to kolejne sekrety z jej życia. Wszystkie są związane z mającym się wkrótce narodzić dzieckiem.

Na jaw wychodzą nowe fakty. Trzy tygodnie przed zaginięciem kobieta zgłosiła włamanie do swojego domu. Na terenie jej położonej na odludziu posesji dochodziło też do innych niepokojących incydentów. Każdy z nich miał swoje odbicie w sennych majakach Laury. Kobiecie nękanej koszmarami o nawiedzającym ją cieniu udzieliła się atmosfera paranoi i szaleństwa.

Zlekceważone przez policję zgłoszenie prowadzi do dramatycznego odkrycia, które całkowicie odmieni dalszy bieg śledztwa.

Spirala obłędu zacieśnia się w chwili, gdy nadchodzą wyniki badań ustalających ojcostwo nienarodzonego dziecka Laury…

Rekomendacje e-booka Nienarodzona

Oplata jak pajęczyna. Nie uwolnisz się od niej do ostatniej strony! – Piotr Kościelny

Energetyczny thriller o spirali przemocy dewastującej życie. Wciąga! – Robert Małecki

O e-booku Nienarodzona blogerzy napisali: 

Niezwykle sugestywne opisy zarówno zdarzeń, jak i miejsc. Drastyczne wspomnienia, koszmary z pamięci czy urojeń powodują, że czytelnik wciska się w fotel i zaciska zęby. Autorka opisuje to co się dzieje realnie i to co we śnie, czy wyobraźni bohaterek, w sposób który nie pozwala łatwo się otrząsnąć. Boisz się z Laurą, boisz się z Niną… A najbardziej zaskakuje i przeraża rozwiązanie zagadki zaginięcia Laury. - Joanna Onysk - CzytAśka

Nienarodzona od Ewa Przydryga możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Od dawna już chciałam sięgnąć po któryś z thrillerów Ewy Przydrygi, ale nieustająco rosnąca sterta „do przeczytania” skutecznie mi w tym przeszkadzała.

Premiera nowej książki to idealna okazja aby ją wstawić na początek kolejki! Przeczytałam! Jeszcze czuję napięcie mięśni!

Nienarodzona zaskoczyła mnie wielokrotnie, zarówno samymi zdarzeniami, płynącymi z nich konsekwencjami, jak i mrocznym, dusznym klimatem.

Zaginęła kobieta w zaawansowanej ciąży. Wypożyczyła kajak, który odnaleziono przewrócony. Mimo nieodnalezienia zwłok policja stwierdza, że to samobójstwo.

Dlaczego Laura, odpowiedzialna i kochająca matka córki wymagającej nieustającej rehabilitacji, miałaby na kilka dni przed porodem drugiego dziecka, podjąć próbę samobójczą?

Jakie tajemnice sprzed lat ciągle dręczyły Laurę? Czemu wróciła do miasteczka, które z matką i przyrodnią siostrą opuściły po dramatycznym wypadku i miejscowym ostracyzmie, jaki na nie wtedy spadł?

Co odkryje jej siostra Nina, która nie wierzy w samobójstwo, mimo że z Laurą przez lata utrzymywała dość luźny kontakt? Kto w tej relacji i dlaczego budował dystans?

Dwutorowo prowadzona narracja, retrospekcje i wspomnienia budują klimat koszmarów jak ze snu, odsłaniając kolejne sceny dramatu.

Wypadek, który niszczy normalność dwóch rodzin. Iskra, która rozpala ogień nienawiści. Wszechobecna niechęć i alienacja w lokalnej społeczności.

A do tego skrzętnie ukrywane tajemnice, które po kilkunastu latach wybuchają serią przerażających wydarzeń.

Małe miasteczko to zawsze miejsce, w którym wszyscy o wszystkich wszystko wiedzą. Jednocześnie to miejsce, w którym istnieją grupy, kliki i koterie. Rządzi ten, kto ma pieniądze albo posłuch. A niektóre tajemnice są bezpieczne jak nigdzie indziej.

Niezwykle sugestywne opisy zarówno zdarzeń, jak i miejsc. Drastyczne wspomnienia, koszmary z pamięci czy urojeń powodują, że czytelnik wciska się w fotel i zaciska zęby. Autorka opisuje to co się dzieje realnie i to co we śnie, czy wyobraźni bohaterek, w sposób który nie pozwala łatwo się otrząsnąć. Boisz się z Laurą, boisz się z Niną…

A najbardziej zaskakuje i przeraża rozwiązanie zagadki zaginięcia Laury.

Dreszcz na karku gwarantowany!
Polecam Nienarodzoną!

A ja wrzucam na półeczkę Legimi wcześniejsze książki Autorki!

Ocena: 5/6
©CzytAśka
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć