ebook Audrey Hepburn w blasku sławy
4.12 / 5.00 (liczba ocen: 71)

Audrey Hepburn w blasku sławy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w historii śledzenia
E-book - najniższa cena: 28.12
wciąż za drogo?
-24% 28.12 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Gwiazda kina, ikona Hollywood. Świat dobrze zna ją z wielkich kinowych ról, ale o wiele mniej z jej roli kobiety, żony i matki. Jej kariera rozwijała się błyskawicznie, ale życie wcale jej nie oszczędzało.

Aktorka, gwiazda Hollywood, ikona

Kobieta, której powołaniem była filmowa kariera

„Najważniejsze to cieszyć się życiem, być szczęśliwym, tylko to się liczy” – Audrey Hepburn

Holandia, 1944 rok. Wokoło szaleje wojna. Młodziutka Audrey Hepburn próbuje uciec od rzeczywistości naznaczonej głodem i strachem – tak odkrywa swoją miłość do tańca. Marzy o karierze primabaleriny. Jest jej jednak pisana inna przyszłość.

Po wojnie Audrey obierze nowy cel: studia aktorskie w Ameryce! Talent zaprowadzi ją prosto do Hollywood. Wkrótce zagra u boku wielkich gwiazd, takich jak Gregory Peck i Humphrey Bogart. Jednak jej życie nie będzie idealne, pomimo błyskawicznej filmowej popularności. W związku z ukochanym mężczyzną będzie czuła się samotna, pomyśli nawet, że mąż wybrał ją dla jej kariery i sławy, a nie z miłości. Poroni kilka wyczekanych ciąż, urodzi martwe dziecko, Nigdy natomiast nie podda się w dążeniu do spełnienia marzeń, chociaż będzie musiała poświęcić dla nich wszystko, co najważniejsze.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Audrey Hepburn w blasku sławy od Juliana Weinberg możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć