Piekło
3.78 / 5.00 (liczba ocen: 947)

Piekło
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 27.84
Audiobook - najniższa cena: 25.14
wciąż za drogo?
40.41 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
27.84 zł
30.98 zł
35.92 zł Lub 32.33 zł
44.90 zł Lub 40.41 zł
-13% 30.96 zł
32.73 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Dziesiąta sprawa, którą zajmie się komisarz Eryk Deryła. Tym razem będzie to podróż do samego piekła. Max Czornyj funduje fanom mrocznych kryminałów prawdziwą jazdę bez trzymanki. Czy Deryle uda się wyrwać Tamarę Haler ze szpon obłąkanego psychopaty?

„Śmierć czeka mnie bez względu na rozwój wydarzeń. Jak zresztą każdego z nas…”

W Lublinie ktoś morduje w bestialski sposób pozornie przypadkowe osoby. Zapisy tortur są transmitowane do sieci.
Co lub kto łączy te zbrodnie?
Czy to możliwe by łączyła je sama Śmierć?
Tymczasem Tamara Haler znika, a komisarz Deryło decyduje się na podróż do samego piekła, by ją odnaleźć.

„Szaleniec zniżył głos do demonicznego syku. Nie możemy zrozumieć bólu, o ile sami go nie czujemy…”

Dziesiąty tom o walce komisarza Deryły ze złem!
Prawie milion sprzedanych egzemplarzy! #maxczornyj

O e-booku Piekło blogerzy napisali: 

Max Czornyj ponownie stanął na wysokości zadania, serwując nam grozę na najwyższym poziomie. Opis tortur wstrząśnie najbardziej wybrednymi miłośnikami gatunku. Autor nie ustępuje w przelewaniu swej kreatywności na papier. Papier, który szeleści pod naszymi palcami, gdy w szale czytania dążymy do odkrycia prawdy o psychopatycznym mordercy. - Tomasz Kosik - Czyt-NIK

Piekło od Max Czornyj możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Piekło to już dziesiąte spotkanie z Erykiem Deryło. I jak przystało na Maxa Czornyja, otrzymujemy solidną, mocną dawkę grozy. Grozy na najwyższym poziomie. Autor stworzył fenomenalną serię, a z każdą książką zaskakuje nas jeszcze bardziej. Co ważne, nie korzysta z utartych schematów, nie idzie na łatwiznę, wykorzystując swą popularność, lecz kreatywnością potwierdza zasadność tytułowania go „polskim mistrzem grozy”.

Ponownie zawitamy do Lublina – miasta, które nie może spać spokojnie. Psychopatyczny morderca sieje strach. W bestialski sposób morduje przypadkowe osoby. Co gorsze, tortury, których dokonuje, emituje w dark necie. To jeszcze bardziej podsyca strach mieszkańców. Ale i nie tylko, ponieważ emocje udzielą się również czytelnikom. Bez wątpienia jest to zasługą talentu Maxa Czornyja, do tworzenia obrazów grozy, które z każdą przekładaną stroną wyświetlają się w naszej wyobraźni mocno trafiając do psychiki. Strach, który zasiał morderca, sprawia, że nikt nie może się czuć bezpiecznie. Dlatego też Eryk Deryło musi działać szybko, aby zatrzymać psychopatyczne żądze mordercy. Na domiar złego Haler znika bez śladu. Deryło musi wejść do przedsionka piekła, aby uratować swoją partnerkę.

Kim jest morderca? Dlaczego dokonuje bestialskich czynów? Dlaczego eksponuje je w sieci? Jakim kluczem kieruje się morderca? Czy „przypadkowość” wyboru ofiar jest czymś dyktowana, czy faktycznie nie ma to dla niego znaczenia? Czy Deryło zdoła uchronić Haler, zanim będzie za późno? Wiele pytań rodzi się podczas lektury tej książki. A odpowiedzi na nie zna Max Czornyj. Ty również możesz je poznać, tylko sięgnij po Piekło. Lektura tej książki pochłonie Cię bez reszty.

Max Czornyj ponownie stanął na wysokości zadania, serwując nam grozę na najwyższym poziomie. Opis tortur wstrząśnie najbardziej wybrednymi miłośnikami gatunku. Autor nie ustępuje w przelewaniu swej kreatywności na papier. Papier, który szeleści pod naszymi palcami, gdy w szale czytania dążymy do odkrycia prawdy o psychopatycznym mordercy. Mordercy siejącym strach wśród mieszkańców Lublina.

To, co przyciąga mnie do serii z udziałem tego bohatera, to zagadka, którą Max Czornyj misternie rozpisuje. Każdy element fabuły, tempo akcji, jak i również opis tortur sprawiają, że nie można oderwać się od lektury. A ja nie mogę oderwać oczu od kolekcji dziesięciu tomów z Erykiem Deryło. Tomów, które w polskiej literaturze grozy są niczym skarb. Bezcenne i wyjątkowy! Nie będę wyjątkiem, gdy dodam, że czekam na kolejne historie z Lublina.

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć