ebook Długa noc - PRZEDSPRZEDAŻ
4.5 / 5.00 (liczba ocen: 2)

Długa noc - PRZEDSPRZEDAŻ
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 24.90
Audiobook - najniższa cena: 29.90
wciąż za drogo?
-27% 24.90 zł
25.90 zł Lub 23.31 zł
26.41 zł Lub 23.77 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Przewidywana data premiery e-booka 15 czerwca 2022

Szóste spotkanie z kontrowersyjnym gliną Jakubem Mortką. Przed paroma osobami bardzo długa, jesienna noc. Przez kilka godzin, trwających wieczność, w ich życiu zmieni się wszystko. Czy komisarz Mortka po raz kolejny posłucha swojej intuicji i zdąży zapobiec makabrze, którą szykuje zdesperowany psychopata? Ebook „Długa noc” to rollercoaster zdarzeń i szaleńczy wyścig z czasem. Fani Wojciecha Chmielarza i wielbiciele powieści kryminalnych mogą szykować się na wielką ucztę!

Długa jesienna noc w Warszawie.

W Komendzie Stołecznej Policji na kolejne przesłuchanie oczekuje mężczyzna, który jest świadkiem w sprawie zabójstwa.
Co do tej pory powiedział?
Co zataił?
Do czego nie chce się przyznać?

Młoda dziewczyna po raz pierwszy w życiu wychodzi na ulicę, żeby zarobić na utrzymanie. Ciągle się waha, ale potrzebuje pieniędzy dla swojego małego syna.
Kogo spotka tej nocy?
Jaką decyzję podejmie?

Po mieście w białym, terenowym samochodzie krąży mężczyzna, który wie, że to jest jego ostatnia noc na wolności. Ma tylko jeden cel. Zabić tak wiele osób, jak to tylko możliwe.
Kto jeszcze padnie jego ofiarą?

I jest jeszcze komisarz Jakub Mortka, który staje przed największym wyzwaniem w swoim życiu. A stawką są najbliższe mu osoby.
Jak daleko jest się w stanie posunąć, żeby ich ocalić?

To będzie długa noc. Dla nich wszystkich.

Ebook „Długa noc” (formaty epub, kindle mobi) to szósta część cyklu o komisarzu Jakubie Mortce, ale też nowe otwarcie dla kolejnych powieści. Po kilku latach pracy w Hadze komisarz Mortka wraca do Polski. Wiele się zmieniło: dawna podwładna jest teraz jego zwierzchniczką, są nowi ludzie i nowe przepisy. Stare przyzwyczajenia Mortki nie wszystkim będą się podobać, bo komisarz najbardziej lubi działać solo. Najważniejsze jednak, że jest dalej skuteczny i być może powrót „na chwilę” okaże się zmianą na dłużej.

Długa noc - PRZEDSPRZEDAŻ od Wojciech Chmielarz możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć