ebook Długa noc
4.5 / 5.00 (liczba ocen: 2)

Długa noc
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 25.72
Audiobook - najniższa cena: 30.03
wciąż za drogo?
empik#EMPIK GO BOOK
empik#EMPIK GO BOOK
-19% 25.73 złpremium: 15.44 zł Lub 15.44 zł
29.90 złempikGO: 19.99 zł z Empik Go 19.99 zł
25.72 zł Lub 23.15 zł
25.73 zł Lub 23.16 zł
27.90 zł
24.01 zł
24.01 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Szóste spotkanie z kontrowersyjnym gliną Jakubem Mortką. Przed paroma osobami bardzo długa, jesienna noc. Przez kilka godzin, trwających wieczność, w ich życiu zmieni się wszystko. Czy komisarz Mortka po raz kolejny posłucha swojej intuicji i zdąży zapobiec makabrze, którą szykuje zdesperowany psychopata? Ebook „Długa noc” to rollercoaster zdarzeń i szaleńczy wyścig z czasem. Fani Wojciecha Chmielarza i wielbiciele powieści kryminalnych mogą szykować się na wielką ucztę!

Długa jesienna noc w Warszawie.

W Komendzie Stołecznej Policji na kolejne przesłuchanie oczekuje mężczyzna, który jest świadkiem w sprawie zabójstwa.
Co do tej pory powiedział?
Co zataił?
Do czego nie chce się przyznać?

Młoda dziewczyna po raz pierwszy w życiu wychodzi na ulicę, żeby zarobić na utrzymanie. Ciągle się waha, ale potrzebuje pieniędzy dla swojego małego syna.
Kogo spotka tej nocy?
Jaką decyzję podejmie?

Po mieście w białym, terenowym samochodzie krąży mężczyzna, który wie, że to jest jego ostatnia noc na wolności. Ma tylko jeden cel. Zabić tak wiele osób, jak to tylko możliwe.
Kto jeszcze padnie jego ofiarą?

I jest jeszcze komisarz Jakub Mortka, który staje przed największym wyzwaniem w swoim życiu. A stawką są najbliższe mu osoby.
Jak daleko jest się w stanie posunąć, żeby ich ocalić?

To będzie długa noc. Dla nich wszystkich.

Ebook „Długa noc” to szósta część cyklu o komisarzu Jakubie Mortce, ale też nowe otwarcie dla kolejnych powieści. Po kilku latach pracy w Hadze komisarz Mortka wraca do Polski. Wiele się zmieniło: dawna podwładna jest teraz jego zwierzchniczką, są nowi ludzie i nowe przepisy. Stare przyzwyczajenia Mortki nie wszystkim będą się podobać, bo komisarz najbardziej lubi działać solo. Najważniejsze jednak, że jest dalej skuteczny i być może powrót „na chwilę” okaże się zmianą na dłużej.

O e-booku Długa noc blogerzy napisali: 

Wojciech Chmielarz nie zawiódł moich oczekiwań. Sprawił, że lektura Długiej nocy była prawdziwą ucztą – przyjemnością czytania! Jeśli jeszcze nie poznaliście Jakuba Mortki, to warto się z nim poznać. Myślę, że z każdy tomem koleżeństwo może zmienić się w przyjaźń. - Tomasz Kosik - Czyt-NIK

Długa noc od Wojciech Chmielarz możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
I stało się! Komisarz Mortka powrócił! Długa noc to już szóste spotkanie z tym bohaterem. Szóste i na szóstkę (przy sześciostopniowej skali). Wojciech Chmielarz nie zawiódł i kolejny raz stworzył historię, którą czyta się z zapartym tchem. To kryminał, który zachwyca, elektryzując nasze emocje. A sięgając po książki z tego gatunku, tego właśnie oczekujemy.

Jakub Mortka wraca z Brukseli do Warszawy. To już inny bohater niż ten z początków serii. Najważniejsze jest to, że czytelnik, znając Mortkę od początku, dojrzewa z nim. Dzięki temu znajomość ta jeszcze bardziej się umacnia.

Długa noc to historia, którą długo będziecie pamiętać. Ze względu na klimat stworzony przez Wojciecha Chnielarza jak i samą fabułę, którą autor ciekawie rozpisał na kartach tej książki. Co ważne akcja nie mknie na złamanie karku, lecz również nie nuży. Pozwala nam przyjrzeć się każdemu elementowi historii.

Cała historia rozgrywa się jednej nocy. Mamy kilku bohaterów. Zatem wiele będzie się działo. Młoda kobieta, chcąc zarobić na utrzymanie swojego synka, postanawia wyjść na ulicę. Czy była ta najlepsza i najrozsądniejsza decyzja? Przekonajcie się sami!

W komendzie stołecznej policji dojdzie do kolejnego przesłuchania świadka w sprawie o morderstwo. Czy jego zeznania rzucą nowe światło? Warto się dowiedzieć!

Pewien mężczyzna samochodem terenowym przemierza ulice Warszawy. To jego ostatni dzień na wolności. Dlatego też tej nocy zamierza zabić jak najwięcej kobiet. Czy dojdzie do rozlewu krwi. Sprawdźcie to!

Pewne jest to, że ta noc będzie długa i już do końca życia zapisze się w pamięci bohaterów. Również w Waszej pozostanie na długo. A komisarz Mortka nie spocznie, dopóki nie rozwiąże kryminalnej zagadki, którą Wojciech Chmielarz rozpisał w mistrzowskim stylu.

Autor nie zawiódł moich oczekiwań. Sprawił, że lektura Długiej nocy była prawdziwą ucztą – przyjemnością czytania! Jeśli jeszcze nie poznaliście Jakuba Mortki, to warto się z nim poznać. Myślę, że z każdy tomem koleżeństwo może zmienić się w przyjaźń.

Długa noc – zdecydowanie polecam!

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć