ebook Prawdziwe tygrysy
4.22 / 5.00 (liczba ocen: 7653)

Prawdziwe tygrysy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w historii śledzenia
E-book - najniższa cena: 17.50
wciąż za drogo?
-49% 17.50 zł
-32% 19.94 zł
32.54 złpremium: 20.99 zł Lub 20.99 zł
23.79 zł Lub 21.41 zł
34.99 zł Lub 31.49 zł
27.99 zł
28.16 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Trzeci tom bestsellerowej serii „Slough House” Micka Herrona. Nie przestajesz być szpiegiem tylko dlatego, że wypadłeś już z gry. Przekona się o tym Catherine Standish – alkoholiczka na odwyku, która w królestwie Jacksona Lamba wraz z resztą przegrywów przekłada papiery z jednej sterty na drugą. „Dawno nie czytałem czegoś równie dobrego” – Vincent V. Severski

Catherine Standish wie, że szpiegom nie zdarzają się przypadkowe spotkania. Pracuje w kontrwywiadzie wystarczająco długo. Zdążyła się już przekonać, czym są zdrada, dwulicowość i wbijanie noża w plecy. Nie ma jednak pojęcia, w jakim celu ktoś mógłby obrać za cel właśnie ją – alkoholiczkę na odwyku, która w królestwie Jacksona Lamba wraz z resztą przegrywów przekłada papiery z jednej sterty na drugą.

Ktokolwiek przetrzymuje Catherine jako zakładniczkę, na pewno nie robi tego z powodów osobistych. Chodzi mu o Slough House. A najprawdopodobniej o samego Jacksona Lamba.

Lamb… Da się o nim wiele powiedzieć, ale na pewno nie to, że mógłby zostawić swojego człowieka na lodzie. W zasadzie pod tym względem można mieć do niego bezgraniczne zaufanie…

Prawdziwe tygrysy od Mick Herron możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć