ebook Obrazy z przeszłości
4.29 / 5.00 (liczba ocen: 7)

Obrazy z przeszłości
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 29.70
Audiobook - najniższa cena: 29.69
wciąż za drogo?
44.55 złpremium: 28.74 zł Lub 28.74 zł
29.70 zł
33.53 zł
36.00 zł
38.32 zł Lub 34.49 zł
33.53 zł
33.73 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kolejne spotkanie z patomorfologiem Sewerynem Zaorskim, głównym bohaterem takich bestsellerów Remigiusza Mroza jak „Listy zza grobu” czy „Szepty spoza nicości”. Ebook „Obrazy z przeszłości” dostarczy wielbicielom mrocznych thrillerów mocnych wrażeń. Zaorski i policjantka Kaja Burzyńska przypadkowo odkrywają ślady zbrodni sprzed 20 lat, a Żeromice znów będą musiały się skonfrontować z faktami, które zburzą spokój mieszkańców tej niewielkiej miejscowości.

Dwadzieścia lat temu w Żeromicach zaginęła jedna z mieszkanek – prowadzący postępowanie policjanci nigdy nie ustalili, co stało się z dziewczyną, a śledczy nie odnaleźli żadnego tropu, który pozwoliłby wyjaśnić zagadkę. Pierwsze ślady pojawiły się dopiero dwie dekady później, kiedy w okolicznych lasach zaczęto odkrywać rzeczy mogące należeć do zaginionej.

Jedną z nich odnajdują Seweryn Zaorski i Kaja Burzyńska, zupełnie nieświadomi tego, że ma ona związek z nierozwiązaną sprawą z przeszłości. Fakty, które zaczynają się z niej wydobywać, malują niespodziewany i przerażający obraz zbrodni, mającej nigdy nie wyjść na jaw… 

O e-booku Obrazy z przeszłości blogerzy napisali: 

Jeśli sięgniecie po Obrazy z przeszłości to Wasza najbliższa przyszłość będzie prawdziwą czytelniczą ucztą. Każda Każda chwila z najnowszą książką Remigiusza Mroza jest celebracją, której warto się oddać i poddać. - Tomasz Kosik - Czyt-NIK

Obrazy z przeszłości od Remigiusz Mróz możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Remigiusz Mróz – specjalista od fenomenalnych serii. Każda z nich ma swój wyjątkowy, niepowtarzalny charakter. Seria z patomorfologiem Sewerynem Zaorskim ma to coś niezwykłego, co sprawia, że jej wymiar jest wręcz mistrzowski. Klimat małej miejscowości, osobowość Zaorskiego i Burzy, to mocne punkty tego cyklu. To, co jeszcze bardziej przykuwa me czytelnicze serce, to kryminalna zagadka uszyta mistrzowską miarą. Wszak to miara mierzona talentem Remigiusza Mroza.

Autor ponownie zaprasza nas do Żeromic. Tę miejscowość próżno szukać na mapie Polski (chyba że szukacie Żeronic), lecz to jedno z najważniejszych miejsc wartych zapisania w atlasie lokalizacji, w których rozgrywają się akcje Najlepszych Interesujących Książek. A Seweryn Zaorski i Kaja Burzyńska to duet, który doskonale wkomponował się w polski kryminał. Obrazy z przeszłości to również historia, w której pojawią się ciekawe kompozycje. Te wysłuchać możemy na Spotify, wyszukując Obrazy z przeszłości.

Seweryn i Burza nie tylko potrafią rozwiązywać kryminalne zagadki, lecz również mają się ku sobie. Ich romans, potajemne schadzki wnoszą w tę historię sporą dawkę dreszczyku i nutkę napięcia. Zwłaszcza że podczas jednej z nich natrafiają na samochód pozostawiony na polanie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie odkryto również śladów prowadzących do zaginięcia sprzed dwudziestu lat. Wówczas ślad o jednej z mieszkanek zaginął. Co gorsze, to nie jedyne zaginięcie. Każde następne nawiązywało do tajemniczego obrazu.

Kim jest Cezar? Dokąd poprowadzą nas znaki na obrazie? Jak bardzo przeszłość namiesza w życiu Zaorskiego i Burzyńskiej? Zwłaszcza że wszelkie ślady wskazują na to, że Kaja… Nie, nie mogę Wam tego zdradzić, ponieważ zepsułbym Wam przyjemność czytania. Dodam tylko, że finał zwali Was z nóg, wbije w fotel, zagotuje krew i zmrozi Wasze czytelnicze serce. Jednym słowem – Remigiusz Mróz w doskonałej formie!!!

Jeśli sięgniecie po Obrazy z przeszłości to Wasza najbliższa przyszłość będzie prawdziwą czytelniczą ucztą. Każda chwila z najnowszą książką Remigiusza Mroza jest celebracją, której warto się oddać i poddać. A ja żywię ogromną nadzieję, że niebawem wydawca i sam autor podadzą termin premiery kolejnej odsłony z historią Zaorskiego i Burzyńskiej w tle.

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Książka jak zawsze trzma w napięciu.Super lektor
    Fabuła ciekawa
    Szczerze polecam

Warto zerknąć