ebook Ślady dusz
4.66 / 5.00 (liczba ocen: 9)

Ślady dusz
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  / /
E-book - polecana oferta: 37.11
wciąż za drogo?
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
39.90 zł
34.72 zł
35.92 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Zaczyna się od kota. Kiedy złośliwy zwierzak wywraca życie Adama do góry nogami, mężczyzna szuka wsparcia u pewnej wiedźmy. Ale to dopiero początek prawdziwie magicznych problemów…

Dzięki wiedźmie odkrywa, że zmarła babcia pozostawiła mu w spadku dar. Na początku nawet nie przeczuwa, jak bardzo to znalezisko zmieni jego życie. Rodowy spadek szybko wciąga go w świat, w który dotąd nie wierzył. Długo nie potrafi przyjąć do wiadomości, że jest w stanie rozmawiać... z duszami. Jak się jednak okazuje, dar przyzywał Adama od zawsze, tylko do tej pory mężczyzna nie potrafił bądź nie chciał go usłyszeć.

Adam w „Śladach dusz” przechodzi tę samą drogę co Sabrina, Buffy i inni bohaterowie, w których świat wkroczyła magia. Pozostaje pytanie, czy zaakceptuje samego siebie i to, co przyniosło mu odkrywanie rodzinnych tajemnic?

Ślady dusz od Paula Uzarek możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć