ebook Wszystko będzie dobrze
3.95 / 5.00 (liczba ocen: 11)

Wszystko będzie dobrze
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 29.19
wciąż za drogo?
44.90 złempikGO: 19.99 zł z Empik Go 19.99 zł
41.76 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
31.43 zł
35.92 zł Lub 32.33 zł
44.90 zł
29.19 zł
31.93 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Ida jest rozwódką, która samotnie wychowuje nastoletniego syna i opiekuje się dwiema lekko zwariowanymi ciotkami. Wandzia i Ofelia to bliźniaczki o skrajnie różnych charakterach – pierwsza jest stateczna, druga postrzelona, obie jednak są tak samo energiczne i pomysłowe, przez co sprawiają mnóstwo kłopotów.

Mają jednak jeden wspólny cel: pragną znaleźć Idzie męża, dlatego nie ustają w próbach swatania jej z prawie każdym wolnym mężczyzną, który pojawi się na horyzoncie, nie zważając na jej rozpaczliwe protesty.

O e-booku Wszystko będzie dobrze blogerzy napisali: 

Wszystko będzie dobrze to nie tylko ciekawa historia. To również historia o miłości w zabawnych kontrastach. Przyznam, że ta książka Renaty Kosin jest nieco inna od tych, które przeczytałem wcześniej. I bardzo dobrze, ponieważ świadczy to o talencie autorki do tworzenia różnych historii. - Tomasz Kosik - Czyt-NIK

Wszystko będzie dobrze od Renata Kosin możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Renata Kosin kolejną książką ofiarowała mi wiele niezapomnianych chwil, które upłynęły mi wesoło u boku Idy. Wszystko będzie dobrze to lekka i zabawna historia, pełna optymizmu i dobrego humoru. Podczas lektury tej książki serwujemy sobie zastrzyk pozytywnej energii.

Ida to kobieta po przejściach. Po rozwodzie samotnie wychowuje nastoletniego syna. Jednak nie tylko syn jest pod jej opieką. Chyba jeszcze bardziej we znaki dają się jej dwie zwariowane ciotki. Ich pomysły związane ze swataniem Idy, rodzą wiele nieporozumień, a nieraz i zabawnych sytuacji. Wandzia i Ofelia nie spoczną, dopóki Ida nie znajdzie miłości swojego życia.

Pytanie tylko, czy pragnienie ciotek pokrywa się z marzeniami rozwódki? Czy w ostateczności zdołają osiągnąć swój cel? Czy Ida ugnie się pod naporem prób znalezienia jej męża i uzna, że walka z ciotkami nie ma sensu? A może jednak stanowczo postawi na swoim? Z drugiej zaś strony, może lepiej poddać się chwili i dać szansę na miłość?

Renata Kosin sprawiła, że mogłem przyjrzeć się miłości bardziej humorystycznie, tak na wesoło. Przecież nie zawsze musi być poważnie. A tu, dzięki Wandzi i Ofelii jest wesoło i na pewno nie możemy narzekać na nudę. Ciotki o dwóch jakże skrajnych charakterach zapewnią nam wiele niezapomnianych chwil.

Wszystko będzie dobrze to nie tylko ciekawa historia. To również historia o miłości w zabawnych kontrastach. Przyznam, że ta książka Renaty Kosin jest nieco inna od tych, które przeczytałem wcześniej. I bardzo dobrze, ponieważ świadczy to o talencie autorki do tworzenia różnych historii. Tych poważniejszych, jak i tych zabawniejszych. Dzięki temu miłośnicy autorki otrzymują pełną paletę różnych emocji, a pisarka udowadnia, że nie „idzie” w swej twórczości przetartymi szlakami, lecz tworzy dla swych czytelników wyjątkowe historie, których się nie zapomina.

Wszystko będzie dobrze to kolejna powieść Renaty Kosin, którą wspominać będę bardzo dobrze. A zawsze będę to robił, spoglądając na półkę NIK – Najlepszych Interesujących Książek. Bo, to, że ta książka powinna się tam znaleźć, jest sprawą oczywistą. Przekona się o tym każdy, kto po nią sięgnie.

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć