ebook Ostatni śnieg
3.88 / 5.00 (liczba ocen: 12)

Ostatni śnieg
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
najlepsza cena! w tym miesiącu
E-book - najniższa cena: 20.99
Audiobook - najniższa cena: 25.79
wciąż za drogo?
-25% 20.99 zł Lub 18.89 zł
22.90 zł
34.99 zł Lub 31.49 zł
26.90 zł
29.74 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Ebook „Ostatni śnieg” – powieść Rafała Paczesia, najsłynniejszego polskiego stand-upera!

Robert „Pająk” Pajączkowski ma 21 lat, mieszka w Łodzi i próbuje pogodzić zaoczne studia z groszową pracą w pizzerii. Jego matka nie żyje, ojciec przebywa w zakładzie psychiatrycznym, a dziewczyna właśnie rzuciła go dla chłopaka z bogatego domu.

Jak się odkuć?

Udany występ stand-upowy na wieczorze open-mic w Warszawie daje Pająkowi wstęp najpierw na małe sceny w pubach, a z czasem przepustkę do świata wielkiego show-biznesu.
Robert z kumplami tworzy łódzką scenę stand-upową, ale szybko okazuje się, że sława i pieniądze to nie wszystko. Pająk wpada w nałogi, a wielki hajs szybko weryfikuje przyjaźnie i znajomości.

W ebooku „Ostatni śnieg” Rafał Pacześ pod płaszczykiem czarnego humoru opowiada historię współczesnego pucybuta, którego talent wywindował na szczyt show-biznesu, a spryt, który okazał się zawodny – strącił na samo dno. Pikantnego smaku tej ironicznej opowieści dodają realia polskiego agresywnego kapitalizmu.

Rafał Pacześ – polski stand-uper, komik i aktor, prowadzący program „Czarna Wołga” i „Pacześ show”. Autor książki „Grube wióry”. Od sierpnia 2016 roku zawodowo związany ze stand-upem jako właściciel agencji artystycznej King of Entertainment – Rafał Pacześ.

Ostatni śnieg od Rafał Pacześ możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć