ebook Pokuta Piekielnej Diablicy - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Pokuta Piekielnej Diablicy - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 3.99
Audiobook - najniższa cena: 6.24
6.24 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Erotyczne fantasy z piekła rodem. Czy to nie ironia, że jeden mężczyzna potrafi czasami wywrócić cały świat do góry nogami? Piekielna Diablica przekonała się o tym aż za dobrze. Bohaterka wiedzie poukładane życie, starannie wypełniając obowiązki powierzone jej przez księcia piekła, ale tylko do dnia, w którym poznaje brunatnozielonookiego mężczyznę. Swoją ignorancją doprowadza ją do szału, ale buzujące uczucie gniewu bardzo szybko przeradza się w pożądanie. Silny pociąg odciąga bohaterkę od ważnych zajęć, tylko czy można tak bezkarnie zaniedbywać swoje obowiązki? Pierwsze opowiadanie z serii „Ogień uczuć”.

Mężczyźni potrafią skomplikować życie nawet diablicom! Są jak pozornie niegroźne iskry, które przyciągają oko, ale chwilę później wciągają cię już nie tylko w lśniący seans, a w gaszenie pożaru. Seria "Ogień uczuć" to opowiadania o patronce podziemnej krainy, która poddaje się uczuciom i odkrywa negatywne strony romansowania, co prowadzi do ujawnienia wielu tajemnic. Czy uleganie pokusom będzie drogą do sukcesu czy upadku?

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Joanny Derengowskiej.

Pokuta Piekielnej Diablicy - audiobook od Sandra Kulik możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć