ebook Metoda GRIP. Jak pracować mądrze (i uchwycić to, co najważniejsze)
4.16 / 5.00 (liczba ocen: 1471)

Metoda GRIP. Jak pracować mądrze (i uchwycić to, co najważniejsze)
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 29.99
Audiobook - najniższa cena: 45.99
wciąż za drogo?
46.49 złpremium: 29.99 zł Lub 29.99 zł
37.49 zł Lub 33.74 zł
43.00 zł
49.99 zł
49.99 zł
29.99 zł
37.49 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (8)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Tydzień dopiero się zaczął, a Ty już masz zaległości? Pod koniec kolejnego pracowitego dnia Twoja lista rzeczy do zrobienia jest dłuższa niż rano? Skrzynka odbiorcza pęka w szwach od wiadomości przesłanych przez ludzi, którzy ciągle czegoś od Ciebie chcą? W takich chwilach niezależnie od tego, jak ciężko pracujesz, wydaje Ci się, że stoisz w miejscu.

Ten sam problem dotyczył mnie. W ciągu roku ze zwykłego 25-letniego inżyniera stałem się liderem 30-osobowego zespołu w Blendle, dziennikarskim start-upie wspieranym przez „New York Timesa”. Stało się jasne, że muszę znaleźć nowy sposób na organizację swojej pracy. I to szybko. Zacząłem więc eksperymentować, a poczynionymi spostrzeżeniami dzieliłem się ze współpracownikami.

Tak oto powstała metoda GRIP, zawierająca zbiór elastycznych narzędzi i wskazówek, które pomogły mojemu zespołowi wycisnąć z pracy to, co najlepsze. Teraz, dzięki niniejszej książce, także Ty możesz z niej skorzystać. Za sprawą struktury „wypróbuj i wybierz” w każdym rozdziale znajdziesz podpowiedzi, dzięki którym możesz od ręki zacząć wprowadzać w życie rozwiązania, które Ci odpowiadają.

Ogarnij swoje sprawy i znajdź trochę wolnego czasu na rzeczy, które są dla Ciebie naprawdę ważne.


Metoda GRIP pomoże Ci:
 ● wykorzystać potencjał narzędzi, których codziennie używasz, takich jak kalendarz, lista rzeczy do zrobienia i e-maile,
 ● zmniejszyć wpływ czynników rozpraszających, abyś mógł się bardziej skupić na swoich priorytetach,
 ● znaleźć miejsce na dalekosiężne plany i rozwój,
Zatem, możesz już zacząć urzeczywistniać swoje marzenia.
Rick Pastoor

Metoda GRIP. Jak pracować mądrze (i uchwycić to, co najważniejsze) od Rick Pastoor możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć