ebook Strażak. Igrając z ogniem
2.83 / 5.00 (liczba ocen: 6)

Strażak. Igrając z ogniem
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w tym miesiącu
E-book - najniższa cena: 22.71
Audiobook - najniższa cena: 22.74
wciąż za drogo?
31.53 złpremium: 20.34 zł Lub 20.34 zł
22.71 zł Lub 20.44 zł
28.90 złempikGO: 19.99 zł z Empik Go 19.99 zł
26.90 zł
27.12 zł Lub 24.41 zł
22.77 zł
25.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Strażak. Ryzykuje życie, walczy z żywiołem, nie zawaha się przed niczym. Zawód strażaka jest wyjątkowo niebezpieczny. To właśnie strażacy codziennie ryzykują swoje życie podczas wezwań. Dla Krystiana niesie to dodatkowe konsekwencje – postanowił, że nigdy z nikim się nie zwiąże z obawy, że w razie jakiegoś wypadku na służbie jego rodzina zostałaby bez wsparcia. Dlatego też zadowala się przygodnymi znajomościami, całe serce oddając swojemu powołaniu.

Nieoczekiwanie do domu obok wprowadza się Kinga, a jej piękne oczy i słodki uśmiech po raz pierwszy ukruszają nieco mur, którym osłonił się Krystian. Po tajemniczym wybuchu pożaru w jej garażu mężczyzna, nie bacząc na niebezpieczeństwo, rzuca się do pomocy uroczej sąsiadce. Nad niektórymi płomieniami da się zapanować, jednak ognia, który wybuchnie między tą dwójką, niesposób tak łatwo ugasić.

Potrzebujesz fachowego wsparcia? Czasem możesz dostać o wiele więcej.

Piąta książka z serii Faceci do wynajęcia.

Strażak. Igrając z ogniem od Dominika Smoleń możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Ja zawsze chciałam zostać dziennikarką. Nie wyszło, ale w sumie prowadząc Zakątek chyba trochę nią jestem?

Krystian, bohater książki ze zdjęcia, został strażakiem. Była to przemyślana decyzja, choć obarczona wieloma konsekwencjami, przynajmniej z punktu widzenia chłopaka. Kinga to dziewczyna, która przeprowadza się do Zawiercia i zostaje sąsiadką Krystiana. Splotem wydarzeń te dwójkę zaczyna łączyć coś więcej, niż zwykle sąsiedztwo...

Bardzo lubię całą serię Faceci do wynajęcia, ale w moim odczuciu ten tom wypada najsłabiej. Jednak Trener i Ogrodnik są w mojej topce i wysoki postawili poprzeczkę. Odniosłam wrażenie, że Strażak jest jakby przegadany, że co chwilę bohaterowie rozmawiają o tym samym albo myślą o tym samym. Akcja płynie raczej leniwie, jedynie na początku jest mocniejsze tąpnięcie a potem do końca raczej bez emocji. Nie umiałam się zżyć z bohaterami, nie przejmowałam się za bardzo ich losami - może właśnie dlatego, że za wiele się w tej historii nie dzieje, choć niektórzy zaliczą to na plus. Ja na taki plus zaliczam "momenty" - nie było ich zbyt wiele, ale zostały opisane ze smakiem. Podobało mi się też pokazanie rozterek głównego bohatera, związanych z wykonywaną przez niego pracą. Jest to szybka i lekka książka na oderwanie, ale nie spodziewajcie się rollercoastera emocji. To jest historia dwójki skrzywdzonych zwykłych ludzi, ze zwykłymi problemami i to jest mocniejsza strona tej książki - dlatego jestem przekonana, że znajdzie swoich zwolenników.

Ocena: 4/6
©Zakątek czytelniczy
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć