ebook Żołnierz królowej Zanzibaru
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Żołnierz królowej Zanzibaru
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 27.89
wciąż za drogo?
empik#Empik - promocje - SUPER CENY
empik#Empik - promocje - SUPER CENY
27.89 złpremium: 17.99 zł Lub 17.99 zł
29.99 złempikGO: 24.99 zł z Empik Go 24.99 zł
28.49 zł Lub 25.64 zł
29.99 zł
25.86 zł
29.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Pod piórem Jacka Getnera nic nie dzieje się przypadkiem – czyli przed nami kolejna pełna humoru powieść z cyklu tak genialnych komedii kryminalnych jak „Arszenik i stare obrazy”. Jacek Przypadek ma chwilowy kryzys, bo okazało się, że nie wszyscy ludzie są banalnie przewidywalni. Jednak gdy stary przyjaciel prosi go o odnalezienie ukochanej, ten bez wahania rusza mu na pomoc. Sprawdźmy, co będzie czekać niepokonanego dotąd detektywa w ebooku „Żołnierz królowej Zanzibaru”.

Przypadek chodzi po ludziach, czyli kolejna komedia kryminalna z genialnym detektywem Jackiem Przypadkiem w roli głównej!

Jacek Przypadek poznaje warszawskie środowisko bezdomnych zbieraczy złomu, w tym niedoszłą królową Zanzibaru. Przy okazji rozwiązuje sprawę, w której wszyscy chcą być winni, oraz odkrywa, kto stoi za zabójstwem podfruwajki brązowonosej.

Wszystko to mu się udaje, gdyż łączy w sobie przenikliwość Sherlocka Holmesa z łobuzerskim wdziękiem porucznika Borewicza i irytującym charakterem doktora House’a. Ta wybuchowa mieszanka powoduje, że może liczyć na sympatię wielu kobiet i szczerą nienawiść rosnącej rzeszy swoich wrogów, którzy za jego sprawą trafili za kratki.

Ebook „Żołnierz królowej Zanzibaru” to kolejna powieść z cyklu doskonałych komedii kryminalnych, w których nic nie dzieje się przypadkiem, a wszystko dzieje się z Jackiem Przypadkiem!

Żołnierz królowej Zanzibaru od Jacek Getner możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć