ebook Prekursorzy. Dwadzieścia wizji lepszego świata
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Prekursorzy. Dwadzieścia wizji lepszego świata
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 43.92
wciąż za drogo?
54.90 złempikGO: 19.99 zł z Empik Go 19.99 zł
43.92 zł Lub 39.53 zł
54.90 zł
54.90 zł
54.90 zł Lub 49.41 zł
42.09 zł
43.56 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Co pchnęło Ludwika Zamenhofa do stworzenia uniwersalnego języka? Dlaczego dzieła Magdaleny Abakanowicz są podziwiane i rozumiane na całym świecie? Jak narodziły się polska szkoła filmowa i polska szkoła plakatu? Co napędza do działania współczesnych tytanów pomocy – Janinę Ochojską i Jerzego Owsiaka?

Panteon związanych z Polską innowatorów, kreatorów uniwersalnych idei i wartości społecznych XX wieku, którzy wnieśli nowy wymiar lub odkrycie do przestrzeni publicznej, nauki, kultury, sztuki. Ze wszystkich tekstów dwudziestu postaci wybrano te fragmenty, w których mówią o swojej pionierskiej drodze. Powstały barwne opowieści o motywacjach, pomysłach, marzeniach i ich realizacji. Kompozycje tekstów prekursorów uzupełnione zostały komentarzami światowych osobistości.

Tym, którzy w ślad za mną zaangażują się w ideową krucjatę, oferuję wzorzec z własnego doświadczenia. Najpierw będą wam mówić, że sama idea jest zła; później, gdy uznają ją za dobrą, mała, ale jednocześnie sprawna grupa fachowców z tej samej dziedziny będzie z wami walczyć otwarcie lub skrycie; a kiedy wreszcie będziecie bardzo blisko osiągnięcia celu, będą się starali o to, by zaakceptować wasz pomysł, ale z drobnymi zmianami i pod inną nazwą. - Rafał Lemkin

Prekursorzy. Dwadzieścia wizji lepszego świata od praca zbiorowa możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć