ebook Bez zgody
4.2 / 5.00 (liczba ocen: 7)

Bez zgody
ebook: mobi (kindle), epub (ipad), mp3

E-book - najniższa cena: 19.93
Audiobook - najniższa cena: 27.03
wciąż za drogo?
-34% 20.66 zł
34.32 złpremium: 22.14 zł Lub 22.14 zł
36.90 złempikGO: 19.99 zł z Empik Go 19.99 zł
29.52 zł Lub 26.57 zł
29.52 zł Lub 26.57 zł
19.93 zł
28.29 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Zło nie zna litości, ale tylko miłość nie ma reguł… Ebook „Bez zgody” to mroczna, pełna erotyzmu opowieść o dziewczynie, której woli życia nie mógł złamać nawet sam diabeł, i o chłopaku, który w głębi duszy skrywa straszną tajemnicę. Poznaj kolejną elektryzującą historię pióra Kingi Litkowiec.

Kiedy marzenia okazują się koszmarem, można liczyć już tylko na to, że diabeł odkryje w sobie sumienie…

Marina miała własny pomysł na życie, jakże inny od tego, co zaplanowali dla niej rodzice. Marzyła o karierze, błysku fleszy i niezależności. Niestety wymarzony casting dla przyszłych modelek okazał się drogą prowadzącą prosto do piekła.

Ian jest diabłem, który pilnuje, aby Marina nigdy już nie wydostała się z pułapki. Bezwzględny, okrutny, zdolny do wszystkiego. Jest gotów złamać wolę dziewczyny i pozbawić ją osobowości.

Czasem jednak nawet w najciemniejszym miejscu pojawia się światełko nadziei, a najgorsi ludzie miewają swoje dobre strony, ukryte głęboko za murem oziębłości.
Czy dla Mariny jest jeszcze nadzieja? Czy okaże się wystarczająco silna, aby pokonać bezlitosnych wrogów?

O e-booku Bez zgody blogerzy napisali: 

Bez zgody jest raczej propozycją dla osób, które lubią cięższe i mroczniejsze klimaty. Tutaj jest naprawdę niepokojąco i intensywnie, a czasem wręcz na granicy powszechnie akceptowanych zachowań. Autorka tak stworzyła tę historię, że czytelnik wręcz musi sam dokonywać wyborów, złościć się, niedowierzać i rozważać, co w niej tak naprawdę się dzieje. - Zakątek czytelniczy - Malwina

Bez zgody od Kinga Litkowiec możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Na fali 365 dni zapytuję - lubicie czytać erotyki? Czy może to kompletnie nie Wasz gatunek?

U mnie niegrzeczne książki pojawiają się dość często, jak zapewne zdążyliscie zauważyć. Są to zwykle historie lekkie, pozwalające przewietrzyć głowę, oderwać się od rzeczywistości. Są jednak takie erotyki, które mają mroczniejszą, bardziej kontrowersyjną odsłonę i myślę, że Bez zgody możemy do tej grupy zaliczyć.

Marina i jej przyjaciółka biorą udział w castingu dla początkujących modelek. Dziewczyna chce wyrwać się z rodzinnego domu, gdzie została dla niej zaplanowana już przyszłość w rodzinnej firmie. Marina zrobi wszystko, żeby uciec z tej rzeczywistości. Nie spodziewa się jednak, że może trafić znacznie gorzej...

Bez zgody jest raczej propozycją dla osób, które lubią cięższe i mroczniejsze klimaty. Tutaj jest naprawdę niepokojąco i intensywnie, a czasem wręcz na granicy powszechnie akceptowanych zachowań. Ciężko pisać o tym cokolwiek więcej, żeby nie zdradzić za wiele z fabuły. Jak można się łatwo domyślić, wcale nie chodzi o modeling. Książka porusza kontrowersyjne tematy, widać, że autorka się ich nie boi i widzę też, że ma spore grono wiernych czytelniczek. Zupełnie się temu nie dziwię, bo mnie historia Mariny bardzo zaangażowała. Razem z nią przechodziłam wszystkie procesy myślowe i czułam emocje - wstyd, upokorzenie, złość, determinację i wiele innych. Kibicowałam jej, po pewnym czasie zaczęłam nawet współczuć drugiej postaci, która jest tutaj pierwszoplanowa. Autorka tak stworzyła tę historię, że czytelnik wręcz musi sam dokonywać wyborów, złościć się, niedowierzać i rozważać, co w niej tak naprawdę się dzieje.

Jest to moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki i myślę, że nie ostatnie.

Ocena: 4/6
©Zakątek czytelniczy
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć