ebook Testament - audiobook
3.87 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 113860)

Testament - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 21.99
Audiobook - najniższa cena: 35.90
wciąż za drogo?
39.90 złempikGO: 24.99 zł z Empik Go 24.99 zł
40.83 złpremium: 26.34 zł Lub 26.34 zł
35.90 zł Lub 32.31 zł
37.31 zł
43.90 zł
36.10 zł
39.51 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

John Grisham w swoim lżejszym, bardziej pogodnym wydaniu!

Połączenie thrillera prawniczego z powieścią sensacyjną i przygodową.

Samobójstwo ekscentrycznego miliardera, które wprowadzi chaos w życie wielu ludzi, a los co najmniej jednej osoby odmieni na zawsze.

Troy Phelan, decydując się na spektakularne zakończenie swojej egzystencji, postanawia po raz ostatni zakpić z byłych żon i nieudanych dzieci, dla których był tylko źródłem pieniędzy.

Jego nowy testament, szokujący rodzinę i media, doprowadza do zaciekłej walki prawnej. A jest o co walczyć – jedenaście miliardów dolarów, które zgodnie z ostatnią wolą zmarłego ma otrzymać nikomu nieznana nieślubna córka Phelana, Rachel Lane, żyjąca w sercu brazylijskiej dżungli. Zaufany adwokat miliardera wysyła tam jednego ze swoich wspólników, skompromitowanego Nate’a O’Rileya, świeżo po odwyku.

Podczas gdy eksżony i ich dzieci oraz zatrudniona przez nich armia prawników próbują obalić testament i dostać swój kawałek tortu, O’Riley wkracza w zupełnie nieznany mu świat i narażając się na tysiące śmiertelnych niebezpieczeństw, przedziera się przez dziką dżunglę, gdzie indiańskie plemiona wciąż żyją jak przed wiekami.

A tymczasem ścigana przez wrogów kobieta, której szuka, kryje w sobie niewiarygodną tajemnicę.

Rekomendacje audiobooka Testament:

Fani Grishama nie będą zawiedzeni. Prawne potyczki, przedstawione ze znawstwem tematu i humorem, i ciekawe postacie, nawet te drugoplanowe. - „USA Today”

Grisham potrafi wykorzystać thriller prawniczy do zadawania pytań o to, co w życiu jest naprawdę ważne. - „Publishers Weekly”

Trudno się od tej książki oderwać. Strony przewracają się same. - „Chicago Tribune”

Świetna rozrywka!  - „The New York Times Book Review”

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Andrzeja Hausnera.

Testament - audiobook od John Grisham możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć