ebook Nie ta kobieta - audiobook
4.12 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 155)

Nie ta kobieta - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 27.60
Audiobook - najniższa cena: 27.67
wciąż za drogo?
35.25 złpremium: 22.74 zł Lub 22.74 zł
34.90 złempikGO: 19.99 zł z Empik Go 19.99 zł
27.67 zł Lub 24.90 zł
37.90 zł
31.16 zł
37.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Konrad wraca do kraju po trzech latach służby w Legii Cudzoziemskiej.

Lecz nie jest już tym samym człowiekiem, co wcześniej. Trzymiesięczna niewola, okrucieństwa, których był świadkiem i których sam dokonywał, odcisnęły na nim piętno, pokancerowały psychicznie.

Zatrudnia się jako stróż w biurowcu jednej z największych firm w stolicy. Tam nieoczekiwanie spotyka dawną narzeczoną, obecnie żonę samego prezesa. Ponieważ wciąż jest w niej zakochany, zgadza się zostać jej ochroniarzem i kochankiem.

Jednak nie wszystko układa się po ich myśli. Zwłaszcza, że w głowie Konrada kryją się demony, a w jego życie wkracza niespodziewanie inna kobieta, najmłodsza córka prezesa, Jagna. Ponury, cynicznie nastawiony do świata i ludzi mężczyzna, powoli zaczyna ulegać urokowi młodej dziewczyny, a ona sama jest nim z każdym dniem coraz bardziej zafascynowana. Dokąd ich to zaprowadzi i czy możliwe jest pokochać kogoś, kto nie chce miłości?

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Krzysztofa Polkowskiego.

Nie ta kobieta - audiobook od Agnieszka Kowalska-Bojar możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć