ebook Szpieg. Jak diler narkotyków został agentem w Korei Północnej - audiobook
3.68 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 56)

Szpieg. Jak diler narkotyków został agentem w Korei Północnej - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w tym miesiącu
E-book - najniższa cena: 27.24
Audiobook - najniższa cena: 28.59
wciąż za drogo?
empik#EMPIK GO BOOK
empik#EMPIK GO BOOK
37.19 złpremium: 23.99 zł Lub 23.99 zł
28.59 zł Lub 25.73 zł
28.79 zł Lub 25.91 zł
33.90 zł
35.90 zł
30.66 zł
35.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Były kryminalista infiltruje północnokoreański reżim? Gdyby to była powieść, nikt nie uwierzyłby w jej fabułę. Takie historie przecież się nie zdarzają! A jednak… „Szpieg” (audiobook w formacie mp3) opowiada o odbijaniu się od dna, całkiem satysfakcjonującej stabilizacja życiowej i pewnym telefonie, który zmienia dosłownie wszystko. Jim wchodzi w grę i staje się głównym bohaterem „ekstremalnej maskarady”, która mogłaby się wydawać surrealistyczną zabawą, gdyby poziom śmiertelnego niebezpieczeństwa nie sięgał zenitu.

Jim prowadzi burzliwe życie.
Jako niepokorny nastolatek z postępującym ADHD zaciąga się do Legii Cudzoziemskiej i zostaje spadochroniarzem. Po powrocie do kraju zostaje dilerem narkotykowym kopenhaskich elit. W końcu zostaje złapany przez policję z ponad kilogramem kokainy. Wyrok: osiem lat.

Poznaje miłość swojego życia, porzuca przestępczą przeszłość, a jego firma odnosi sukces. Gdy pewnego dnia dzwoni jego telefon, jest pewny, że nic go już w życiu nie zaskoczy.

„Chciałbym cię prosić o pomoc w infiltracji reżimu północnokoreańskiego” – brzmi głos w słuchawce. Jim nie waha się ani chwili. Wciela się w rolę Mr Jamesa, obrzydliwie bogatego nafciarza, który chce pomnożyć swoje miliardy dzięki handlowi bronią z Koreą Północną. Rozpoczyna się surrealistyczna, ale śmiertelnie niebezpieczna „ekstremalna maskarada”.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Adama Baumana.

Szpieg. Jak diler narkotyków został agentem w Korei Północnej - audiobook od Rasmus Elmelund, Jim Latrache-Qvortrup możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć