ebook Wszyscy diabli
4.09 / 5.00 (liczba ocen: 11212)

Wszyscy diabli
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 35.62
wciąż za drogo?
38.97 złpremium: 25.14 zł Lub 25.14 zł
35.62 zł
37.90 zł
41.90 zł
41.90 zł Lub 37.71 zł
33.52 zł
34.45 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Rankin i Rebus w ich najlepszym wydaniu!

Kryminał, w którym splatają się wątki korupcji w policji, rywalizacji przywódców szkockich gangów i skandalu sprzed wielu lat, związanego z zabójstwem pięknej kobiety.

Od dnia zamordowania w edynburskim hotelu znanej z licznych romansów żony miejscowego bankiera, Marii Turquand – w noc, kiedy zatrzymał się tam słynny muzyk rockowy – minęło już wiele lat. Zabójcy wciąż nie odnaleziono, ale sprawa co jakiś czas wraca na łamy gazet i nie daje spokoju Rebusowi. Teraz, gdy inspektor jest na emeryturze i przychodzi mu płacić za swoje nałogi, wznowienie na własną rękę śledztwa wydaje się dobrą odskocznią od problemów. 
Tylko że w ten sposób Rebus może ściągnąć na siebie inne problemy, w tym podejrzenie o zamordowanie byłego detektywa, który kiedyś prowadził dochodzenie w sprawie śmierci Marii.

Tymczasem w mrocznym światku Edynburga toczy się bezpardonowa walka pokoleniowa między gangsterami. Czy stary znajomy Rebusa, Duży Ger Cafferty, złoży broń i odda miasto swojemu byłemu pupilowi? Czy może tak jak inspektor będzie chciał pokazać, że wciąż nie wypadł z gry i jest dobry w tym, co robi?
Rebus i Cafferty – ekspolicjant i eksprzestępca – nie po raz pierwszy zakopią, przynajmniej na jakiś czas, topór wojenny i może się okazać, że to "eks” to tylko pozory. 

Rekomendacje e-booka Wszyscy diabli:

"Rankin jest mistrzem w łączeniu zarówno wątków, jak i stylu oraz języka – od slangowych dialogów policjantów, przez przestępczy żargon, po subtelne opisy." - "The New York Times Book Review” 

"Wyborny nowy początek. Rankin jest równie dobry w konstruowaniu wątków, jak jego bohater w rozwiązywaniu spraw kryminalnych." - "Kirkus Reviews”

"Rankin już od lat wynosi gatunek kryminału na wyższe poziomy, ale tu popchnął go jeszcze bardziej w górę." - "Booklist”

"Nawet jeśli to już dwudziesta pierwsza odsłona Rankina, to towarzyszący jej dreszcz emocji jest równie świeży jak we wcześniejszych książkach." - "Library Journal”

Wszyscy diabli od Ian Rankin możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć