ebook Chata pachnąca miętą, czyli ziołowe opowieści z Beskidu - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Chata pachnąca miętą, czyli ziołowe opowieści z Beskidu - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  audioteka.pl
Kategoria:  / /
Audiobook - najniższa cena: 29.90
wciąż za drogo?
29.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Jest takie miejsce, do którego prowadzi świerkowa alejka, zakończona widokiem jeziora skrytego wśród wzgórz. Jest taka dolina, wśród niewielkich gór, na którą chciałoby się wciąż patrzeć. Chłonąć pejzaż w ciszy i skupieniu.

Na olbrzymiej łące, latem pełnej rozmaitych kwiatów i ziół, blisko lasu i gór, stoi przycupnięta wśród świerków chatka pachnąca miętą… tak wrośnięta w krajobraz, że rośliny niemalże ją otulają, biorą we władanie. Zimą – przysypana miękkim śniegiem, robi wrażenie nieśmiało ukrytej przed ludzkim wzrokiem. Zbudowana z okazałych bali świerkowych, na niskiej podmurówce, niesie wspomnienie starych czasów i dawnych ludzi.

Posłuchajcie prostych opowieści o tym, jak człowiek może pokojowo współistnieć z naturą, korzystać z jej dobrodziejstw, aby wspomagać swe zdrowie i urodę – nie niszcząc niczego i ofiarowując przyrodzie opiekę i wsparcie.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Joanny Gajór.

Chata pachnąca miętą, czyli ziołowe opowieści z Beskidu - audiobook od Małgorzata Piera możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć