Miejsca, w których płakałam
4.07 / 5.00 (liczba ocen: 9688)

Miejsca, w których płakałam
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 23.80
Audiobook - najniższa cena: 33.92
wciąż za drogo?
28.79 złpremium: 19.19 zł Lub 19.19 zł
23.80 zł Lub 21.42 zł
23.90 zł
24.95 zł
30.40 zł Lub 27.36 zł
27.85 zł
30.39 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Amelie pokochała Reese’a szybko i mocno. On ją podobno też. I dopiero po jakimś czasie Amelie zorientowała się, że w ich relacji coś jest nie tak… Że ona bardzo cierpi i zbyt często płacze…

„Miejsca, w których płakałam” to powieść podejmująca niezwykle trudny temat toksycznych związków. Amelie poznała Reese’a w trudnym momencie swojego życia – zaraz po przeprowadzce, zmianie szkoły i środowiska. Wydawał się jej miłością życia. Potem okazało się, że ta „miłość” ją wyniszcza. Dlaczego więc trwała w niej tak długo? Amelie wraca pamięcią w różne miejsca, w których przyszło jej płakać publicznie przez Reese’a, by odpowiedzieć sobie na to pytanie. Te powroty to dla niej przepracowywanie własnej historii i próba uwolnienia się od toksycznej relacji.

„Miejsca, w których płakałam” to kolejna powieść uznanej autorki powieści YA Holly Bourne, w której pisarka obnaża mechanizm toksycznych związków i opowiada o ich wyniszczających konsekwencjach.

Miejsca, w których płakałam od Holly Bourne możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Wraz z upływem czasu cierpienie staje się czułym wspomnieniem, ponieważ największy ból już dawno minął.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć