ebook Wykrywacz prawdy. Praktyczny przewodnik agentów FBI
5 / 5.00 (liczba ocen: 2)

Wykrywacz prawdy. Praktyczny przewodnik agentów FBI
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 30.90
Audiobook - najniższa cena: 20.21
wciąż za drogo?
-24% 33.90 złempikGO: 19.99 zł z Empik Go 19.99 zł
41.76 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
-25% 28.29 zł
30.90 zł
38.17 zł Lub 34.35 zł
36.91 zł
44.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Ten rewolucyjny, zmieniający dotychczasowe postrzeganie przewodnik, jak przechytrzyć kłamców i nakłonić ich do ujawnienia prawdy, opracowany został przez byłego agenta FBI - Jacka Shafera oraz Marvina Karlinsa – doktora psychologii Uniwersytetu Princeton.

W przeciwieństwie do wielu innych książek o wykrywaniu kłamstw i analizie behawioralnej, ten przełomowy poradnik ujawnia opracowaną przez FBI i sprawdzoną w praktyce technikę odkrywania i demaskowania, a także zachęcania ludzi do przekazywania informacji, które chcieliby zachować w tajemnicy. Teraz możesz nauczyć się tej zdumiewającej metody bezpośrednio od eksperta, który jako pierwszy wprowadził ją do programu analizy behawioralnej FBI.

Wykrywacz prawdy oferuje wszystkie wskazówki i techniki potrzebne do zdobycia czyjegoś zaufania oraz nakłonienia kłamców do ujawnienia prawdy. Poradnik jest pełny łatwych do zastosowania lekcji uzupełnionych o fascynujące opowieści o ludzkich zachowaniach i wrodzonych sposobach reagowania.

Wykrywacz prawdy. Praktyczny przewodnik agentów FBI od Marvin Karlins, Jack Schafer możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć