ebook Kto jak nie ja!
3.82 / 5.00 (liczba ocen: 17)

Kto jak nie ja!
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 20.34
Audiobook - najniższa cena: 22.14
wciąż za drogo?
empik#EMPIK GO BOOK
empik#EMPIK GO BOOK
-35% 20.34 złpremium: 12.20 zł Lub 12.20 zł
26.90 zł
27.12 zł Lub 24.41 zł
28.82 zł
28.90 zł
18.65 zł
24.08 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Przyjaciółki z pokoju nauczycielskiego ponownie zapraszają do udziału w lekcji życia. Przekonaj się, która z nich zakończy semestr szczęśliwie, a która wpakuje się w jeszcze większe kłopoty.

Joanna dzieli swój czas między pracę, miłość – Marka, nastoletnią córkę Kornelię i szaloną ciotkę, której pomysły przyprawiają o ból głowy.

Ela rozwija wymarzoną firmę. Czy jedno nietypowe zlecenie odmieni jej życie? Czy pojawi się szansa na… miłość?

Magdę i jej byłego męża coraz bardziej martwi stan córki. Kolejne konsultacje przybliżają ich w końcu do odpowiedzi na pytanie, co dolega Lilce. Czy ta trudna sytuacja przyniesie coś dobrego?

Druga część serii o nauczycielkach to zabawna i przewrotna opowieść o losach trzech kobiet, które łączy siła przyjaźni. Agata Przybyłek kolejny raz pokazuje, że w życiu nie ma sprawdzonego wzoru na szczęście.

Kto jak nie ja! od Agata Przybyłek możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Kto jak nie ja! to druga część serii Dłuższa przerwa. ja niestety o tym nie wiedziałam i zaczęłam od niej. Ale w ogóle tego nie zauważyłam, nie wpłynęło to na odbiór przeze mnie fabuły i bohaterów. Jedynie pewnie nie będę mieć tej przyjemności w poznawaniu części pierwszej...

Bohaterkami tej opowieści są trzy przyjaciółki, które są nauczycielkami w szkole. Joanna to dyrektorka, samotnie wychowująca córkę Kornelię, spotykająca się ze swoim ukochanym Markiem i mająca zwariowaną ciotunię, która z kolei przed obawą końca świata postawiła sobie za cel wybudowanie schronu przeciwatomowego. Magda jest polonistką, nadal przeżywa swój niedawny rozwód. Do tego boryka się z problemami zdrowotnymi u córki Lilki, której z niewiadomych przyczyn zaczęły wypadać włosy. W tym wszystkim wspiera ją były mąż Szymon. I jest w końcu Elka, przedszkolanka, która założyła także firmę świadczącą drobne prace domowe. Wszystko zmienia się, gdy dziewczyna przyjmuje zlecenie kelnerowania u pewnego bardzo zamożnego, ale i równie przystojnego Konrada.

Książka sprawdziła się ona idealnie. Jest to lekka, przyjemna w odbiorze historia. Napisana z humorem, pomimo, że czasem porusza problemy dnia codziennego.

Zakończenie ewidentnie wskazuje że będzie kolejna część. I po takim zakończeniu na pewno będę musiała po nią sięgnąć, żeby dowiedzieć się jaki to wszystko będzie miało finał.

Ocena: 3+/6
©Księgozbiór Kasiny
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć