ebook Nie ta chwila - audiobook
3.82 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 236)

Nie ta chwila - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 27.60
Audiobook - najniższa cena: 27.67
wciąż za drogo?
35.25 złpremium: 22.74 zł Lub 22.74 zł
34.90 złempikGO: 19.99 zł z Empik Go 19.99 zł
27.67 zł Lub 24.90 zł
37.90 zł
37.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Czy morderca może się zakochać?


Pewnego dnia Żora budzi się w obcym miejscu, przywiązany do wezgłowia łóżka, nie wiedząc kto i dlaczego go uwięził. Szybko okazuje się, że porywaczem jest kobieta, a sytuacja, w jakiej się znalazł, to skutek wydarzeń z przeszłości. Kobieta pałająca chęcią zemsty, lecz jednocześnie niezdająca sobie sprawy, że jej ofiara to nie tylko damski podrywacz, ale również seryjny morderca i wysoki rangą żołnierz ukraińskiego mafioza. Żora coraz głębiej wchodzi w życie Litki, która nieprawdopodobnym zbiegiem okoliczności okazuje się nie tylko policjantką, ale również jego kolejnym zleceniem. I bardzo szybko będzie musiała zadać sobie pytanie, co się kryje za spojrzeniem chłopaka, który został wychowany przez człowieka bez sumienia.

Czy potrafi tylko zabijać, swoje okrucieństwo maskując dowcipnymi słowami?
Kim tak naprawdę jest i jakie demony kryją się w jego duszy?


On morderca, ona policjantka. On niczego nie traktuje poważnie, ona zmaga się z prawdziwymi problemami. On to sierota, przysposobiony przez brutalnego mordercę, który wychował go i wyuczył, ona dojrzewała w całkiem zwyczajnej, kochającej się rodzinie. Połączy ich walka ze wspólnym wrogiem, który nie odpuszcza nawet po latach.

Odkryj odpowiedzi na te pytania, nawet jeśli zadane są w „nie tej chwili”...

Czyta: Krzysztof Polkowski

Nie ta chwila - audiobook od Agnieszka Kowalska-Bojar możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć