ebook W cieniu Białego Domu
4.32 / 5.00 (liczba ocen: 34)

W cieniu Białego Domu
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 22.76
Audiobook - najniższa cena: 31.50
wciąż za drogo?
31.53 złpremium: 20.34 zł Lub 20.34 zł
22.76 zł Lub 20.48 zł
27.00 zł
33.90 zł
33.90 zł
22.86 zł
25.43 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Agent Kelly wpada w wir intryg, w które zamieszani są wysoko postawieni politycy, FBI, a nawet sam prezydent Stanów Zjednoczonych. Korytarze Białego Domu skrywają mroczne tajemnice, a ludzie, których spotka na swojej drodze Peter, mają wiele twarzy i nie zawsze czyste intencje. Czy w tym chaosie znajdzie się czas na nową miłość? A co, jeśli nagle powróci ta dawna i wywróci wszystko do góry nogami?

Magnetyzujący Nowy Jork, intrygi za kulisami wielkiej polityki Waszyngtonu i namiętność, która nie pozwoli o sobie zapomnieć.

Niepokorny agent CIA Peter Kelly przybywa do Nowego Jorku, by nabrać dystansu i odzyskać spokój ducha. Czy jednak w mieście, które nigdy nie śpi, może liczyć na brak atrakcji? Szybko przekonuje się, że odpoczynek nie jest mu pisany, a kolejna misja okaże się prawdziwym wyzwaniem – nawet dla nieustraszonego Petera.

Kiedy agent pewnego dnia ratuje spotkaną na ulicy młodą kobietę, okazuje się, że na jej tropie byli nie tylko gangsterzy. Diana ma powiązania z politykami z najwyższego szczebla państwowego, a jej spotkanie z Peterem bynajmniej nie było przypadkowe…

Ebook „W cieniu Białego Domu” to ciąg dalszy historii agenta Kelly’ego. Monika Magoska-Suchar oferuje nam znakomite połączenie gorącego romansu i ekscytującej powieści sensacyjnej.

Czy tym razem los przyniesie bohaterom spełnienie marzeń? A może zostaną zmuszeni do opowiedzenia się po mrocznej stronie?

W cieniu Białego Domu od Monika Magoska-Suchar możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć