ebook Coś nowego
4.4 / 5.00 (liczba ocen: 86)

Coś nowego
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 28.60
Audiobook - najniższa cena: 34.57
wciąż za drogo?
34.32 złpremium: 22.14 zł Lub 22.14 zł
28.60 zł Lub 25.74 zł
33.21 zł Lub 29.89 zł
36.90 zł
28.70 zł
29.70 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Coś, co wydaje się pewne, niekiedy możemy utracić w kilka chwil.

Karolina miała wszystko: kochającego ojca, wspaniałego chłopaka – wschodzącą gwiazdę koszykówki – a przed sobą błyskotliwą karierę pływaczki. Jej życie było idealne, kochała je z całego serca.

Po trzech latach nie ma już żadnej z tych rzeczy. Zamiast tego codziennie mierzy się ze wstydem, bólem, żalem oraz tęsknotą. Chowa się przed ludźmi. Straciła również wiarę w to, że czeka ją jeszcze coś nowego – przyszłość, a nie wegetacja.

Los jednak stawia na drodze Karoliny pewnego upartego mężczyznę, który wbrew jej woli postanawia się z nią zaprzyjaźnić. Dziewczyna wzbrania się ze wszystkich sił – z Teodorem nic jej przecież nie może połączyć. Trudno znaleźć mniej pasujące do siebie osoby, zdaje się, że są idealnymi przeciwieństwami.

Oboje jeszcze nie wiedzą, że to dla nich początek długiej podróży. Zaskakującej, bolesnej i... tak niespodziewanej. Zwłaszcza że przeszłość, która skrywa ich liczne sekrety, postanawia o sobie przypomnieć w najmniej oczekiwanym momencie.

Coś nowego od Magdalena Winnicka możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć