ebook Dwie wieże - audiobook
4.45 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 857863)

Dwie wieże - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  Wydawnictwo Muza
najlepsza cena! w ciągu miesiąca
E-book - najniższa cena: 30.90
Audiobook - najniższa cena: 38.90
wciąż za drogo?
51.06 złpremium: 32.94 zł Lub 32.94 zł
-17% 38.90 zł
-26% 40.08 zł
41.18 zł Lub 37.06 zł
43.90 zł
42.09 zł
54.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Nikt nie oprze się magicznej sile pierścienia wykutego w ogniu Góry Przeznaczenia... Drugi tom monumentalnej powieści, która na zawsze zmieniła oblicze literatury fantasy. Przykuwająca uwagę i wzruszająca, zabawna, choć momentami także przerażająca, fabuła kultowego „Władcy Pierścieni” Tolkiena rzuca na czytelnika czar, od którego nie sposób się uwolnić.

Drugi tom „Władcy Pierścieni” J.R.R. Tolkiena w tłumaczeniu Marii Skibniewskiej.

Boromir nie żyje, Pippin i Merry porwani, Frodo i Sam odcięci od swoich kamratów podróżują osobno. Rozbita i osłabiona drużyna nie przerywa jednak ekspedycji. W pojedynkę albo w grupach członkowie pierścieniowego bractwa walczą z trudami wyprawy i wrogimi siłami, które na nich czyhają. Przed nimi Martwe Bagna i mroczne otchłanie Mordoru…

„Władca Pierścieni” (audiobook dostępny w formacie mp3) to jedna z najbardziej niezwykłych książek w całej współczesnej literaturze. Ogromna, z epickim rozmachem napisana powieść wprowadza nas w wykreowany przez wyobraźnię autora świat – fantastyczny, lecz ukazany wszechstronnie i szczegółowo, równie pełny i bogaty jak świat realny.

W ciągu 50 przeszło lat od pierwszego wydania „Władcy Pierścieni” miliony ludzi na całym świecie uległy urokowi tej niezwykłej powieści.

Audiobook w interpretacji Mariana Czarkowskiego

Dwie wieże - audiobook od J.R.R. Tolkien możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć