ebook Powrót króla
4.53 / 5.00 (liczba ocen: 806036)

Powrót króla
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Wydawnictwo Muza
Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 30.90
Audiobook - najniższa cena: 38.90
wciąż za drogo?
40.83 złpremium: 26.34 zł Lub 26.34 zł
-18% 30.90 zł
32.93 zł Lub 29.64 zł
35.12 zł
35.90 zł
33.66 zł
34.24 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Nikt nie oprze się magicznej sile pierścienia wykutego w ogniu Góry Przeznaczenia... Trzeci tom monumentalnej powieści, która na zawsze zmieniła oblicze literatury fantasy. Przykuwająca uwagę i wzruszająca, zabawna, choć momentami także przerażająca, fabuła kultowego „Władcy Pierścieni” Tolkiena rzuca na czytelnika czar, od którego nie sposób się uwolnić.

Trzeci tom „Władcy Pierścieni” J.R.R. Tolkiena w tłumaczeniu Marii Skibniewskiej.

W trzewiach Mordoru Sam i Frodo przeżyją mrożące krew w żyłach przygody, niemal ocierając się o śmierć. Tymczasem nieuchronnie zbliża się czas wielkiej bitwy ­ starcie między wojownikami ciemności a zjednoczonymi siłami ludzi, elfów i krasnoludów. Ta strategiczna rozgrywka przesądzi o tym, czy nad światem zapanuje Władca Ciemności…

„Władca Pierścieni” (ebook dostępny w formacie epub, kindle mobi) to jedna z najbardziej niezwykłych książek w całej współczesnej literaturze. Ogromna, z epickim rozmachem napisana powieść wprowadza nas w wykreowany przez wyobraźnię autora świat – fantastyczny, lecz ukazany wszechstronnie i szczegółowo, równie pełny i bogaty jak świat realny.

W ciągu 50 przeszło lat od pierwszego wydania „Władcy Pierścieni” miliony ludzi na całym świecie uległy urokowi tej niezwykłej powieści.

Powrót króla od J.R.R. Tolkien możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć