Psychol. Spirala zła
4.25 / 5.00 (liczba ocen: 52)

Psychol. Spirala zła
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 31.62
wciąż za drogo?
32.00 zł
32.76 zł
31.62 zł
32.79 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

„Psychol – Spirala zła” to kontynuacja losów Piotra i Marty, którzy pomimo rozstania nie potrafią o sobie zapomnieć. Jednocześnie próbują wrócić do życia jakie prowadzili zanim się poznali.

Okazuje się, że dla obojga nic już nie jest takie samo.

Piotr przestaje dostrzegać sens swojej działalności, a Marta tęskni za mężczyzną, do którego czuje o wiele więcej, niż tylko wdzięczność za ratunek. Dziewczyna staje również przed koniecznością sprzedaży mieszkania po babci, gdy po odejściu Tadeusza nie jest w stanie sama go utrzymać. Piotr obserwuje dziewczynę i czuje do niej zdecydowanie więcej niż tylko pożądanie.  

Niestety demony przeszłości nie dają o sobie zapomnieć. Jeden z klientów nieżyjącego już Maxa postanawia dokończyć przerwany film, nagrywany w piwnicy seksklubu. Odnajduje Martę i ponownie porywa dziewczynę.

Poziom niebezpieczeństwa zdecydowanie wzrasta. Porywacz jest gwałtowny i nieobliczalny. Własne niepowodzenia odbija sobie na ofiarach, brutalnie je gwałcąc i bijąc do utraty przytomności.

Czy i tym razem Piotrowi uda się ocalić dziewczynę?
Co czeka Martę w niewoli?
Jaką rolę w poszukiwaniach Marty odegra komisarz Marcel Zieliński?

Jedno jest pewne – nie zabraknie emocji, pożądania, strachu i brutalności. Zakończenie natomiast jest tak zaskakujące, że powala z nóg.

Psychol. Spirala zła od Monika Liga możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć