ebook Obietnica gangstera
3.8 / 5.00 (liczba ocen: 183)

Obietnica gangstera
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
najlepsza cena! w ciągu miesiąca
E-book - polecana oferta: 20.90
Audiobook - najniższa cena: 25.90
wciąż za drogo?
-34% 20.74 zł
-18% 20.90 zł
23.93 zł Lub 21.54 zł
26.00 zł
31.90 zł Lub 28.71 zł
23.33 zł
23.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Znani z popularnej mafijnej serii bracia Tarasow powracają w nowym gangsterskim cyklu!

Bezwzględny mafijny świat, wolny strzelec, który za nic ma zarówno prawo, jak i reguły obowiązujące w przestępczym świecie, i dziewczyna, która w wyniku gangsterskich porachunków traci ukochaną osobę i musi nagle zmienić całe swoje życie, by uniknąć tragicznego losu.

Czy miłość zmiękczy serce bezwzględnego płatnego zabójcy?

O e-booku Obietnica gangstera blogerzy napisali:

Anna Wolf po raz kolejny i dokładnie w takim samym stylu stworzyła świetną i niebanalną historię, pełną humoru, zwrotów akcji i oczywiście z jeszcze większą dawką rodzinki Tarasow. Każdemu miłośnikowi gangsterskich porachunków połączonych z głęboko skrywanymi tajemnicami w tle szczerze polecam, nie tylko Obietnicę gangstera, ale też całą serię. - Książka w autobusie - Magdalena Fraszczak vel Jószczak

Obietnica gangstera jest połączeniem otwarcia nieznanych jeszcze czytelnikom wątków z tym, co już poznali i lekturą, obok jakiej nie przechodzi się obojętnie oraz pozostawiającą apetyt na następne części, odsłaniające tajemnice rodziny Tarasow. - Taki jest świat - Katarzyna Pessel

Obietnica gangstera od Anna Wolf możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Rowen, a właściwie Dimitrij to płatny i bezwzględny zabójca, który zawsze precyzyjnie wykonuje swoją pracę. Nigdy nie pyta dlaczego, tylko po prostu robi swoje. Nigdy też nie interesowało go dlaczego ktoś zleca mu zabójstwo danej osoby, do momentu aż nie poznał Riley.
Riley to dziewczyna, która na własnych oczach traci swoją matkę, a sama ledwo uchodzi z życiem. Teraz musi się ukrywać, aby przetrwać. Znajduje w pracę w barze rodziny Tarasow, bezwzględnych mafijnych ludzi.
Oboje stają na swojej drodze. Czy rodzące się między nimi uczucie zmiękczy twarde serce Dimitrija? A może prawda, która wyjdzie na jaw rozdzieli ich już na zawsze?

Powinnam czuć się zagrożona, jednak tak nie jest. To, kim być może jest, wcale mi nie przeszkadza. Nie boję się Dimitrija, a wręcz przeciwnie. Czuję się przy nim bezpiecznie. Wiem, że jest groźny, tak jak cała jego rodzina, ale pomógł mi. Poza tym lubię go i podoba mi się. Od początku mi się podobał, tylko teraz trochę się wszystko skomplikowało.

Być może wielu z was powie, że w książce znajdujemy oklepany wątek mafijny, jednak mi to zupełnie nie przeszkadzało, gdyż lubię taką tematykę. Anna Wolf ma lekki styl, dzięki czemu już od samego początku wciągnęłam się w lekturę. Przez nieznajomość poprzednich tomów (wszystko do nadrobienia) troszkę miałam z początku problem, aby połapać się kto jest kim, ale dość szybko mi się to udało. Bohaterowie znajdujący się w tej powieści z całą pewnością są zbudowani z krwi i kości.
Dimitrij, choć jak się okazuje jest powiązany z rodziną Tarasow, to i tak nie trzyma się ich reguł i zasad, tylko zawsze postępuje według własnych. To mężczyzna, który lubi igrać z ogniem i na pewno niczego się nie boi.

Nie wybaczam. Nie jestem litościwy. Miłosierdzie nie jest wpisane w mój genotyp. Przez całe moje życie byłem uczony, że są to uczucia, które sprawiają, że człowiek sam może stać się ofiarą. Ja nie mam zamiaru być ofiarą. Raz nią byłem, ale nigdy więcej.

Riley to kobieta z charakterem, która umie pokazać swoje pazurki. Choć nie może pogodzić się z tym, co się stało, stara się jakoś żyć i iść do przodu. Ma cięty język i nie pozwala sobie dmuchać w kaszę.
On i Ona to połączenie iście wybuchowe, które zapewni wam sporą dawkę emocji. Polubiłam ich, bo jako jedyni z bohaterów postępowali według swojego sumienia, a nie narzucanych im reguł przez innych.

Jeśli lubicie historie w których wciąż coś się dzieje, sensacja goni sensację, a ciężkie porachunki są na porządku dziennym to koniecznie musicie przeczytać tę pozycję. Emocje gwarantowane.

Czas nie sprawia, że zapominamy, ale pomaga się z pewnymi rzeczami oswoić.

Obietnica gangstera z to historia pokazująca nam, że od miłości do nienawiści czasem dzieli nas jeden krok. I że prawda niekoniecznie zawsze powinna ujrzeć światło dzienne dla dobra niektórych osób. Polecam. czytaj więcej
©Czytaninka
Prawda jednych wyzwala, drugim składa na barki ogromny ciężar. Łączy, ale również rozdzielić, bywa kluczem do szczęścia, ale także może zamknąć do niego drzwi. Niektórzy dążą ze wszystkich sił by ją poznać, inni zrobią wszystko by zatrzeć po niej jakikolwiek ślad. Co zrobimy gdy już ją poznamy?

On wie jak wtopić się w tłum, nie wyróżniać się i co najważniejsze jak perfekcyjnie wykonać zlecone zadanie. Ona uciekła, ale zapłaciła za to bardzo wysoką i bolesną cenę, wie również, że wciąż nie jest bezpieczna. Oboje żyją na uboczu zwykłej codzienności, ich spotkanie jest zupełnie przypadkowe, kolejne nie do końca. Każde z nich ma swoje powody nie przyjmować niczego jako coś oczywistego, a już zwłaszcza uczuć. Każde z nich z sobie jedynie znanych powodów wybrało takie, a nie inne życie. Czy coś jeszcze ich łączy? Coś, z czego sami nie zdają sobie sprawy? Oboje chcą odkryć prawdę, jej nieznajomość nie pozwala im odciąć się od bolesnej przeszłości. Czy rzeczywiście tak jest i co przyniesie im poznanie nieznanych faktów?

Jeżeli już wracać to w doskonałym stylu i z tej metody skorzystali bohaterowie najnowszej książki Anny Wolf. Bracia Tarasow robią to tak, że nawet jako postacie z drugiego planu, wciąż nie dają o sobie zapomnieć, chociaż tym razem kto inny jest w centrum uwagi. Kim on jest? To jedna z zagadek, jakie pojawiają się w Obietnicy gangstera, każda z nich to intrygująca tajemnica, jakiej wyjaśnienie rzuca światło na to, co było i cegiełka do tego, co dopiero będzie. Nowy tom serii ma w sobie klimat wcześniejszych części, lecz również jest świeżą odsłoną, wprowadzającą nowych bohaterów, ale również i ich historie, w jakich oczywiście nie brak trudnych momentów oraz niespodziewanych zwrotów. Pisarka pokazała również jak cienka jest granica pomiędzy dobrem i złem oraz jak mało czasem dzieli miłość i nienawiść. Tam gdzie nikt nie spodziewa się kryją się uczucia, jakie nigdy nie powinny dać znać o sobie w okolicznościach dalekich od zwyczajowych. Jeśli do tego dodamy nieustające zagrożenie, niepewność co do przeszłości, przyszłość stojąca pod dużym znakiem, brutalny świat, jaki okazuje się mieć całkiem nieoczekiwaną stronę, docenianą gdy można liczyć jedynie na siebie oraz niejeden sekret to wynikiem będzie intrygująca fabuła. Obietnica gangstera jest połączeniem otwarcia nieznanych jeszcze czytelnikom wątków z tym, co już poznali i lekturą, obok jakiej nie przechodzi się obojętnie oraz pozostawiającą apetyt na następne części, odsłaniające tajemnice rodziny Tarasow.

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Taki jest świat
Kochani jak ja tęskniłam za tą pewnością siebie Tarasowów, za ich testosteronem i gorącą miłością. Moja cierpliwość zastała w końcu nagrodzona kolejną częścią o pewnym tajemniczym mężczyźnie, który należy do tak lubianej przez mnie mafijnej rodzinki. Jednak czy piąty tom utrzymał poziom swoich poprzedników? Czasami kontynuacje i któreś z kolei części są słabszymi wersjami tych początkowych i niekiedy zdarza się, że są napisane na siłę, prawda? Czy miało to miejsce właśnie w tym przypadku?

Otóż moi drodzy, zdecydowanie NIE. To było dokładnie to, do czego przyzwyczaiła nas wcześniej autorka. Pani Anna po raz kolejny i dokładnie w takim samym stylu stworzyła świetną i niebanalną historię, pełną humoru, zwrotów akcji i oczywiście z jeszcze większą dawką rodzinki Tarasow. Ci, co doskonale znają (a Ci, co jeszcze nie znają, zachęcam do poznania) tajemnicze losy rodziny, otrzymają kolejnego członka rodziny do kolekcji. Mimo iż żył on z dala od pozostałych, wcale tak bardzo się od nich nie różni. Dimitri Tarasow wkroczył do ich życia tylko w jednym celu, chciał dotrzymać złożonej obietnicy i poznać w końcu prawdę oraz zbliżyć się do siostry, której nigdy nie widział. Jako wolny strzelec i oferowane przez niego usługi, które wbrew pozorom są dosyć popularne, często się przemieszczał, nie osiadając nigdzie na stałe. Pewnego dnia przyjął zlecenie i nie przypuszczał, że po raz pierwszy w swoim życiu, poczuje później szczere wyrzuty sumienia, a to wszystko za sprawą pewnej dziewczyny.

Riley nie miała łatwego i przyjemnego życia, chcąc odmienić swój los, chce uciec z mamą, przed mężem tyranem i oprawcą. Uknuły razem plan ucieczki. Początkowo wszystko szło zgodnie z planem, niestety na ostatnim etapie tajemniczy motocyklista wszczął ogień, na skutek czego mama Riley zmarła na miejscu. Dziewczyna, zdając sobie sprawę, że nie może wrócić do domu, a ludzie ojczulka będą jej szukać, postanawia uciec i zaszyć się w dużym mieście, jednak nie przeszło jej przez myśl, gdzie i z kim przyjdzie jej się ukrywać.

Siergiejowi, Antonowi i Aleksiejowi udało się rozwikłać kolejną część rodowych sekretów, ale jednak jeszcze nie wszystkie karty zostały odkryte i kilka elementów jeszcze nie wpadło na właściwe miejsce. Autorka zaskoczy nas na pewno w kolejnej odsłonie, na którą (nie będę tego ukrywać), baaaardzo czekam. Pani Aniu gratuluję, a każdemu miłośnikowi gangsterskich porachunków połączonych z głęboko skrywanymi tajemnicami w tle szczerze polecam, nie tylko tę część, ale też całą serię.

Ocena: 5+/6 czytaj więcej
©Książka w autobusie
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć