ebook Znaleźć Drzewną Miłość
4.33 / 5.00 (liczba ocen: 6)

Znaleźć Drzewną Miłość
ebook: pdf, epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 29.00
wciąż za drogo?
29.00 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Zabawna, romantyczna i uduchowiona fantazja …. z odrobiną namiętności

Kiedy Książę Rupert z Zaczarowanego Królestwa Jeleni galopuje na swoim rumaku do głębokiego lasu w 30-ste urodziny, nie spodziewa się, że zostanie w nim uwięziony jako dąb.

Czy uwolni się od złego zaklęcia?

Czy dostosuje się do nowej rzeczywistości bycia częścią lasu?

Czy znajdzie prawdziwą miłość z piękną Amarą, w której się szaleńczo zakocha?

Witaj w zaczarowanym lesie, gdzie doświadczysz wszystkiego, co niewidoczne dla ludzkiego oka, ale widoczne dla Twojego serca.

Monika Wiśniewska jest międzynarodową autorką bestsellerów; wspomnień „Polska Dziewczyna W Pogoni Za Angielskim Snem” oraz noweli „Znaleźć Drzewną Miłość” – niezwykle kreatywnej fantazji. Czytelnicy na całym świecie kochają ją za odwagę, aby pisać o najgłębszych uczuciach i uduchowieniu oraz za to, że zabiera ich w fascynujące podróże życia, od których nie mogą się oderwać. Jej książki dostępne są także w języku polskim.

 

 

Znaleźć Drzewną Miłość od Monika Wiśniewska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Jestem fanką twórczości pani Moniki po przeczytaniu jej prawdziwej historii Polska Dziewczyna... bardzo chciałam przeczytać jej nową książkę i cieszę się, że mi się to wreszcie udało. Jest to tym razem fantazji, bajka dla młodzieży, dorosłych, która muszę przyznać zaskoczyła mnie. Jest napisana z perspektywy mężczyzny- Księcia Ruperta, który został zamieniony w starego dęba i musi znaleźć sposób, aby się z niego uwolnić. Nie jest to jednak łatwe, a przygody jakie go napotykają są fascynujące, zwłaszcza, że zakochuje się on w pięknej Amarze mieszkającej w lesie. Nigdy tak się nie ubawiłam widząc, jak on chce jej zaimponować, aby się w nim zakochała- bo przecież jak? Skoro on jest...nieporadnym drzewem a ona człowiekiem... Wszyscy bohaterzy tej przygody są bardzo interesujący, a zwłaszcza Matka Lasu i książę Henri, który staje w konkurencji do serca Amary. Dawno nie czytałam książki tak szybko, aby przekonać się jak się skończy i nie zdradzę jak to będzie, ale musze powiedzieć, że mnie zakończenie bardzo zaskoczyło... jest to tak jak poprzednia książka pani Moniki bardzo uduchowiona, pełna przemyśleń o życiu i miłości książka, która odpowie co to jest prawdziwa miłość. Mam nadzieję, że autorka napisze trzecią książkę, gdyż uwielbiam jej historie. Polecam z całego serca

Warto zerknąć