ebook Rozbroić lęk: 25 sposobów na wewnętrzny spokój i lepszą samoocenę
3.81 / 5.00 (liczba ocen: 34)

Rozbroić lęk: 25 sposobów na wewnętrzny spokój i lepszą samoocenę
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 21.59
wciąż za drogo?
25.95 złpremium: 16.74 zł Lub 16.74 zł
21.59 zł Lub 19.43 zł
27.90 zł
27.90 zł
27.90 zł Lub 25.11 zł
21.69 zł
22.96 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Wiele osób odczuwa lęk. Może się on objawiać w najróżniejszy sposób, nigdy jednak nie jest przyjemny. Jeśli szukasz skutecznych narzędzi, by nad nim zapanować i zmniejszyć stres, to ta książka ci w tym pomoże. Poradnik napisany przez terapeutkę, która specjalizuje się w walce z lękiem, prezentuje 25 kreatywnych sposobów na obniżenie poziomu lęku w pięciu kluczowych obszarach. Są to: stres, fobia społeczna, myśli lękowe, poczucie własnej wartości i przyszłość. Opisane narzędzia powstały na podstawie terapii poznawczo-behawioralnej (CBT), treningu uważności, terapii narracyjnej, psychologii pozytywnej i innych rodzajów terapii. W opisie każdego z nich znajdziesz praktyczne porady i proste działania, które możesz podjąć od razu, by poczuć się lepiej i spokojniej.

RISA WILLIAMS jest licencjonowaną psychoterapeutką i trenerką. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych ze sposobami redukcji poziomu lęku i stresu. Jest autorką artykułów do magazynów o tematyce wellness i profesorem na uniwersytecie w Los Angeles.

„Jako osoba pracująca kreatywnie doceniam opisane przez autorkę metody i narzędzia, które pomagają w wielu codziennych stresogennych sytuacjach”. - Camille Brown, reżyserka filmowa

„Natychmiast zacząłem podkreślać i zaznaczać różne ciekawostki znalezione wśród porad Risy Williams. Czytam tę książkę zachłannie, zdając sobie sprawę, że pomaga mi lepiej poznać samego siebie. Dzięki niej moje życie stało się o wiele prostsze!”. - Miguel Chavez, aktor („Nauki niezbyt ścisłe”, NBC)

„Od czasu do czasu wszyscy borykamy się z lękiem, dlatego każdy może znaleźć w tej książce coś dla siebie. Ćwiczenia są proste, praktyczne i nie trzeba do nich żadnego przygotowania, a ciekawostki z zakresu neuronauki wyjaśniają ich działanie”. - Christina Elston, redaktorka magazynu „L.A. Parent”

Rozbroić lęk: 25 sposobów na wewnętrzny spokój i lepszą samoocenę od Risa Williams możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć