ebook Paddington się krząta
4.1 / 5.00 (liczba ocen: 874)

Paddington się krząta
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 31.50
wciąż za drogo?
34.99 zł
34.99 zł
34.99 zł Lub 31.49 zł
31.50 zł
34.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Nikt nie zna się na marmoladzie tak jak Paddington. Nic więc dziwnego w tym, że miś miał zostać gościem specjalnym w fabryce tego przysmaku. Niedźwiadek spodziewał się uroczystego powitania na czerwonym dywanie, a tymczasem… kazano mu szorować klejące się od brudu beczki. Gdyby nie to, że Paddington wpadł wcześniej do rynsztoka, ten wieczór potoczyłby się zupełnie inaczej.

Paddington to niezwykły przyjaciel twojego dziecka. Mały niedźwiadek o wielkim sercu. Wielbiciel marmolady, dobrych manier i przygód! Opowieści o nim to klasyka brytyjskiej literatury dziecięcej w najlepszym wydaniu. Seria przetłumaczona na ponad 30 języków, która już od przeszło 60 lat rozgrzewa serca maluchów i pokazuje, że gafy zdarzają się nawet najlepszym. I misiom, i dzieciom.

Dla wszystkich, którzy mają misia w sercu.

A szczególnie dla dzieci w wieku 4+.

O e-booku Paddington się krząta blogerzy napisali: 

Opowiadania nie trącą myszką, ale w zadziwiający sposób wchłaniają i dorosłych, i dzieci, w świat bez komórek, laptopów i tabletów. Autor kładzie nacisk na uniwersalne wartości, jak chociażby więzi rodzinne, pokora, skromność i bezinteresowność. -  Tylko skończę rozdział - Anna Sukiennik

Paddington się krząta od Michael Bond możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Mówisz "Paddington" myślisz 'marmolada".

Niebieski płaszcz, czerwony kapelusz i walizka. Rodowity Peruwiańczyk, który na stałe zamieszkał w londyńskim domu z rodziną państwa Brown znów rozrabia. Ale tak uroczo rozrabia, z typową dla siebie dobrodusznością i misiowatą gapciowatością. Pomoże sąsiadowi odmrozić kolanka, wyczyści beczki z marmoladą, odwiedzi muzeum figur woskowych... I to tylko cześć zabawnych przygód jakie czeka nas w tej części przygód misia Paddingtona.

Paddington się krząta w nowym przekładzie Michała Rusinka bawi, rozczula i uczy. Ta seria, mimo sześćdziesiątki na karku, wciąż pozostaje zaskakująco aktualna i bliska naszemu sercu. Opowiadania nie trącą myszką, ale w zadziwiający sposób wchłaniają i dorosłych, i dzieci, w świat bez komórek, laptopów i tabletów. Autor kładzie nacisk na uniwersalne wartości, jak chociażby więzi rodzinne, pokora, skromność i bezinteresowność.

I chociaż ja pozostaję w #teamUszatek, to z wielką przyjemnością przeczytałam z synem perypetie Paddingtona. Seria dedykowana jest dla dzieci powyżej czwartego roku życia, ale bawi i uczy także dorosłych.

Ocena: 4-/6 czytaj więcej
©Tylko skończę rozdział
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć