ebook Szczęście pod świerkami - audiobook
3.46 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 25)

Szczęście pod świerkami - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  Wydawnictwo Luna
E-book - najniższa cena: 27.64
Audiobook - najniższa cena: 35.95
wciąż za drogo?
41.76 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
35.95 zł Lub 32.36 zł
38.00 zł
44.90 zł
44.90 zł
36.42 zł
40.41 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

„Tajemnice przeszłości, sielska leśniczówka i współczesna miłość. W tle historia drugiej wojny światowej i uczucie, które rozkwitło na transatlantyku «Batory». Roma J. Fiszer w audiobooku «Szczęście pod świerkami” w misterny sposób połączyła dwa światy, wczorajszy i dzisiejszy, czego efektem jest ta piękna, głęboka i mądra powieść. Szczerze polecam” – Anna Sakowicz

Współczesna miłość, tajemnice, dramaty sprzed lat i… sielska leśniczówka

Elwira i Krzysztof, młoda dziennikarka i młody leśniczy. Oboje z bagażem przejść. Ona obciążona rodzinną traumą i zerwaniem narzeczeństwa, jemu również nie poszczęściło się w związku. Spotykają się w leśniczówce Świerki, w Borach Tucholskich, żeby rozwikłać tajemnicę miłości swoich pradziadków, Apolonii i Zbysława, którzy pływali na „Batorym” i na nim zastał ich wybuch drugiej wojny światowej.

Elwira, poruszona dwoma listami Zbysława do Apolonii, umawia się z Krzysztofem na przeszukanie kufrów z pamiątkami po pradziadku, cudem zachowanych przez kilkadziesiąt lat w leśniczówce. Już pierwszego dnia pobytu odkrywa ważną tajemnicę, a pomiędzy nią a młodym leśniczym niespodziewanie iskrzy.

 Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Anny Szymańczyk.

Szczęście pod świerkami - audiobook od Roma J. Fiszer możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć