ebook Nie ten dzień - audiobook
4 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1)

Nie ten dzień - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 32.00
Audiobook - najniższa cena: 27.67
wciąż za drogo?
35.25 złpremium: 22.74 zł Lub 22.74 zł
34.90 złempikGO: 19.99 zł z Empik Go 19.99 zł
27.67 zł Lub 24.90 zł
37.90 zł
31.16 zł
37.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Nika na skutek fatalnego zbiegu okoliczności trafia w ręce ludzi, dla których życie nie ma żadnej wartości. Zostaje uwięziona i zmuszona do małżeństwa, a jej mężem okazuje się być bezwzględny i brutalny wariat, równie fascynujący, co odrażający. Aleksandr jest także człowiekiem, który nie przebiera w środkach aby utrzymać się na samym szczycie przestępczej działalności. Nikomu nie ufa, w nic nie wierzy i jest pozbawiony jakichkolwiek hamulców moralnych. Chociaż początek ich znajomości należy do wyjątkowo nieudanych, to z czasem sytuacja zaczyna ulegać powolnej, zauważalnej zmianie. Ona jest nim coraz bardziej zauroczona, on coraz bardziej jej pożąda. Lecz w jego głowie siedzą demony, z którymi niełatwo wygrać. I te demony wydostaną się na świat, gdy w wyjątkowo niesprzyjających okolicznościach na jaw wyjdą pewne sekrety.

Czy pokona je uczucie, do którego Aleksandr nie potrafi się przyznać? Ją życie nauczy wybaczać, jego nauczy pokory. Bo czasami lepiej zaryzykować niż cierpieć w samotności.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Krzysztofa Polkowskiego.

Nie ten dzień - audiobook od Agnieszka Kowalska-Bojar możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć