ebook El Diablo
3.72 / 5.00 (liczba ocen: 64)

El Diablo
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 18.31
wciąż za drogo?
31.53 złpremium: 20.34 zł Lub 20.34 zł
28.90 złempikGO: 19.99 zł z Empik Go 19.99 zł
26.90 zł
27.12 zł Lub 24.41 zł
27.12 zł Lub 24.41 zł
18.31 zł
25.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
W gorącej Hiszpanii łatwo ulec pokusie.

Nowoczesny, urokliwy Madryt jest dla wielu po prostu atrakcją turystyczną. Dla Leny to miasto staje się jednak czymś znacznie więcej – miejscem pozwalającym na ucieczkę od traumatycznych wspomnień i szansą na lepsze życie. To jej nowy dom, w którym realizuje się zawodowo jako agentka nieruchomości.

Kobieta właśnie otrzymała ważne zlecenie – ma sprzedać luksusowy penthouse pewnemu znanemu prawnikowi. Spotkanie z oszałamiająco przystojnym Carlosem Perezem wywraca jej życie do góry nogami. I choć Lena nie chce wdawać się w romans, jednorazowa przygoda z diabelsko pociągającym Hiszpanem będzie miała dla niej poważne konsekwencje.

Kiedy na horyzoncie pojawiają się kłopoty, a Lena będzie potrzebować fachowej pomocy, w rozpaczy skieruje się do jedynego prawnika, jakiego zna. Tylko czy Carlos, którego wcześniej odrzuciła, teraz będzie gotów jej pomóc? I kim tak naprawdę jest ten pełen niebezpiecznego uroku mężczyzna?

Lena stopniowo pozna mroczne sekrety El Diablo i odkryje, że za jego sprawą weszła do świata, w którym nie obowiązują reguły. Wtedy dla zauroczonej kobiety będzie już jednak za późno, by się wycofać...

El Diablo od Monika Czugała możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Lena główna bohaterka książki ze zdjęcia, mieszka w Madrycie, pracuje jako agentka nieruchomości. Dzieli mieszkanie ze swoją najlepszą przyjaciółką Zuzą. Lena dostaje zlecenie zaprezentowania pewnego penthouse'a bardzo znanemu i medialnemu (a także bardzo przystojnemu oczywiście) prawnikowi - spotkanie go sprawia, że życie Leny wywraca się do góry nogami. Dziewczyna nie chce wdawać się w romans, zwłaszcza, że zachodzą takie okoliczności, w których jest on dalece niewskazany, ale nie może oprzeć się Carlosowi. Ta znajomość zwiastuje na dodatek zupełnie inne konsekwencje, których Lena zupełnie się nie spodziewa.

Mam problem z tą książką. Jest pełna pasji i emocji, ale zupełnie nie przeszły te emocje na mnie, miałam wrażenie, że ślizgam się po wątkach i relacjach, jakie nawiązują się między bohaterami. W El Diablo dużo się dzieje, więc nie sposób się nudzić, ale przez to, że co chwilę ktorys bohater "ryczy" albo "krzyczy" miałam wrażenie chaosu i bałaganu. Mamy tutaj klasyczny przypadek aroganckiego i "nalezysz-do-mnie" faceta i dziewczyny, która nie da sobie w kaszę dmuchać, ale odnosi się wrażenie, że nie wie, czego chce i postępuje nielogicznie (a co może wynikać z jej zagubienia i prób odnalezienia się w nowej sytuacji). Jest sporo niegrzecznych momentów, dużo szarpaniny między bohaterami, dużo wątków, w których sama Lena musi się połapać i nie zwariować.

Książka kończy się tak, że jestem pewna, że sięgnę po kolejny tom, bo po prostu muszę wiedzieć, co wydarzy się dalej. Dodatkowo jest to debiut, a ja lubię obserwować, jak autor ewoluuje i się rozwija. Generalnie myślę, że El Diablo spodoba się koneserkom erotyków, które nie szukają romansu i delikatnie rozwijającego się uczucia między bohaterami.

Ocena: 4+/6
©Zakątek czytelniczy
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć