ebook Jego wróg
4.5 / 5.00 (liczba ocen: 2)

Jego wróg
ebook: mobi (kindle), epub (ipad), pdf

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 28.21
Audiobook - najniższa cena: 37.31
wciąż za drogo?
31.53 złpremium: 20.34 zł Lub 20.34 zł
33.90 złempikGO: 19.99 zł z Empik Go 19.99 zł
28.21 zł Lub 25.39 zł
33.90 zł
28.26 zł
29.24 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Iza przeżywa prawdziwe piekło: doświadcza niewoli i skrajnego poniżenia, ale udaje się jej przetrwać pobyt w więzieniu. Za sprawą Omara wraca do Polski, a tam ślepy traf stawia na jej drodze innego mężczyznę. To właśnie z nim dziewczyna pragnie rozpocząć nowe życie: wolne, spokojne i pełne poczucia bezpieczeństwa. Niestety, książę al.-Saud jeszcze nie skończył z madame Isabelle, a rachunek, który jej wystawi, będzie bardzo wysoki.

Izabela musi podjąć najtrudniejszą decyzję: wybrać miedzy życiem a życiem, między sobą a kimś, kogo kocha. Kim jest wróg Omara? A może to inna miłość odbierze mu jego największą obsesję?

Trzeci tom bestsellerowej serii arabskiej uderza w najczulsze struny: Budzi w sercu nie tylko tkliwość, ale również nienawiść i gniew. Ta historia Cię pochłonie…

O e-booku Jego wróg blogerzy napisali: 

Autorka postanowiła wprowadzić w powieści elementy dramatyzmu, jednak nie były one przesadzone. Moment kulminacyjny całej akcji sprawił, że z jednej strony nie mogłam doczekać się rozwiązania całej sytuacji, a z drugiej wzbudził morze niepokoju i napięcia, którego nie potrafiłam uspokoić, aż do ostatniej strony powieści. Tutaj zdecydowanie się działo i dlatego tę część uznaję za najlepszą z serii. -  Inthefuturelondon - Natalia Świętonowska

Jego wróg od Beata Majewska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Czy jeśli napiszę, że w Serii Arabskiej każdy kolejny tom jest coraz lepszy, uwierzycie mi? Mam nadzieję, że tak, bo to sama prawda. Sięgając po trzecią już część historii Izy i Omara spodziewałam się czegoś, na tym samym poziomie, co poprzednia książka, jednak zostałam mile zaskoczona. No, ale co ja będę tutaj zdradzać wszystko już na wstępie. O wszystkim, co uważam na temat tej pozycji, przeczytacie poniżej.

Życie zdecydowanie nie rozpieszcza Izabelli. Kobieta po traumatycznych przeżyciach i pobycie w więzieniu powraca do Polski - oczywiście przy pomocy Omara. Los bywa przewrotny i tuż po jej powrocie stawia na drodze kobiety innego mężczyznę. To on okazuje się tym, z którym chce teraz żyć i u którego boku chce trwać. Książę jednak nie chce pozwolić na odejście Izy z jego życia i wystawia jej niezwykle wysoki rachunek. Izabella będzie musiała teraz podjąć trudną decyzję, a sytuacji nie poprawia fakt, że wśród znajomych obojga znajduje się wróg Omara...

Jedno jest pewne: autorka potrafi zaserwować czytelnikowi prawdziwy rollercoaster emocjonalny. Jego wróg, czyli trzeci tom serii arabskiej wielokrotnie mnie zaskoczył, a sami bohaterowie sprawili, że nie raz i nie dwa potrzebowałam chwili oddechu od tego, o czym właśnie czytam. No cóż, nie powinnam być zaskoczona, zwłaszcza po tym, co czytałam we wcześniejszych tomach.

Główna bohaterka, Iza, pokazała niesamowitą siłę i odwagę w radzeniu sobie z przeciwnościami losu oraz dość przykrymi sytuacjami, w jakich się znajdowała. Autorka bardzo dobrze ukazała zmianę zachodzącą w tej postaci na przestrzeni wszystkich tych części, a także pewnego rodzaju rozwój Izy. Porównując ją z tomu trzeciego, do tej Izy z tomu pierwszego można odkryć naprawdę wiele zaskakujących zmian, które dość subtelnie i stopniowo były wprowadzone do opisywanej historii - dzięki temu seria ta tylko zyskała w moich oczach.

Beata Majewska postanowiła w powieści Jego wróg wprowadzić elementy dramatyzmu, jednak nie były one przesadzone. Moment kulminacyjny całej akcji sprawił, że z jednej strony nie mogłam doczekać się rozwiązania całej sytuacji, a z drugiej wzbudził morze niepokoju i napięcia, którego nie potrafiłam uspokoić, aż do ostatniej strony powieści. Tak, tutaj zdecydowanie się działo i nie będę owijać w bawełnę - tę część uznaję za najlepszą z całej serii.

Małżeństwa międzykulturowe zawsze wzbudzają kontrowersje i dość niepotrzebne komentarze, a ich trwałość bywa raczej średnia. Wciąż jednak należy pamiętać o tym, że w rzeczywistości istnieją takie związki, które przetrwały i po prostu silnie się trzymają. Autorka na kartach swojej powieści ukazała historię raczej odbiegającą od pięknego wyobrażenia o miłości między księciem, a “zwyczajną” kobieta, jednak co by było, gdyby to wszystko potoczyłoby się już od samego początku inaczej? Nie mam pojęcia, ale nie ukrywam, że z chęcią bym się dowiedziała.

Wszystkie trzy książki z pewnością będę wspominać z sentymentem i niemałą radością. Jestem wdzięczna, że mogłam poznać tę historię, dać się jej wciągnąć i nie wychodzić z niej aż do ostatniej kropki w trzeciej książce. Jeżeli powstałaby kolejna część - skakałabym z radości, jednak jeśli tak się nie stanie, to nic straconego, bo uważam, że i tak Jego wróg stanowi bardzo dobre zakończenie. Pozostaje mi teraz nadrabiać inne powieści autorki i cierpliwie czekać na kolejne.

Po raz kolejny: jeżeli lubicie romanse, erotyki i historie, w których nie brak silnych emocji, to zdecydowanie polecam Wam tę serię. Pamiętajcie jednak, że zdecydowanie przeznaczona jest ona dla czytelników 18+

Ocena: 6/6
©Inthefuturelondon
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć