ebook Taka sama
3.79 / 5.00 (liczba ocen: 4555)

Taka sama
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 17.15
wciąż za drogo?
17.15 zł
31.90 złpremium: 20.58 zł Lub 20.58 zł
27.44 zł Lub 24.70 zł
34.30 zł
34.30 zł Lub 30.87 zł
26.30 zł
26.75 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Porywający thriller psychologiczny o kobiecie, która uważa, że uciekła przed brutalnym morderstwem sprzed lat. Ale czy ktoś jej w to uwierzy?

Sienna Scott dorastała w mrocznym cieniu paranoicznych urojeń swojej matki. Teraz wraca do domu, by zmierzyć się z przeszłością i nierozwiązaną sprawą zabójstwa, które zmieniło jej życie. Młoda kobieta boi się, że w noc morderstwa to ona była celem. Pojawia się też obawa, że zabójca zamierza naprawić błąd z przeszłości i już zaczął działać. W miarę jak pętla zaciska się coraz bardziej, granice między prawdą a kłamstwem, rzeczywistością a złudzeniem powoli się zacierają. Czy spełni się najgorszy koszmar Sienny? A może uda jej się zdemaskować mordercę?

Rekomendacje e-booka Taka sama:

„Jednym słowem: porywająca. Pełen intensywności thriller psychologiczny o miłości, zdradzie, chorobie psychicz­nej i strachu. Zakręcony, klimatyczny suspens, który sprawi, że będziesz za­dawać sobie te same pytania co peł­na niepokoju bohaterka i przerzucać strony, by dowiedzieć się, co się stało. Spindler jest w najlepszej formie.” - Allison Brennan, autorka bestsellerów „New York Timesa”

„Spindler trzyma w napięciu dzięki wart­kiej akcji i wielu podejrzanym, którzy aż do samego końca wydają się winni.” - recenzja z „Library Journal”

O e-booku Taka sama blogerzy napisali: 

To, co zasługuje na uznanie to styl autorki oraz dawkowanie poszczególnych elementów fabuły. Dzięki temu napięcie nie maleje, lecz z każdą stroną nabiera na sile. A siłą tej historii jest zagadka, która niczym tykająca bomba rozsadza nasze emocje. - Tomasz Kosik - Czyt-NIK

Taka sama od Erica Spindler możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Nie sposób zliczyć na palcach dwóch rąk ilości książek, które Erica Spindler wydała w Polsce. To jasno dowodzi, że w kraju nad Wisła amerykańska pisarka zyskała uznanie czytelników. A ja przyznać się muszę, że Taka sama to pierwsza książka pisarki, którą przeczytałem. I niestety wyrażam żal, że dopiero teraz sięgnąłem po jej twórczość.

Ten thriller psychologiczny jest po prostu genialny. Co tu dużo kryć, Erica Spindler zarysowała intrygującą historię, która zasysa naszą uwagę, trzymając w ciągłym napięciu. To czego doświadczyła Sienna Scott przywołuje o ciarki na całym ciele. Przyznam, że nie chciałbym być w jej skórze. Koszmar, którego doświadczyła powraca w mych myślach niczym bumerang.

Sienna po latach wraca do swojej mamy, u której zdiagnozowano zaburzenia psychiczne. I tutaj ogromne brawa należą się Erice Spindler za ukazanie relacji związanych z życiem osób dotkniętych zaburzeniami paranoidalnymi.

Jednak to, co najważniejsze Taka sama to świetny thriller psychologiczny, który mocno trzyma nas w niepewności o losy Sienny Scott. Musi ona zmierzyć się z tajemniczą i nierozwiązaną zagadką zabójstwa. Sienna ma powody sądzić, że to ona była celem morderstwa. W jej umyśle rodzi się strach dyktowany myślą, że morderca powróci, by dokończyć swego dzieła. Czy Sienna zdoła uchronić się od demonów przeszłości? Czy może czuć się bezpieczna w świecie, w którym prawda miesza się z kłamstwem, a fikcja zlewa się z rzeczywistością? Kto będzie pierwszy – Sienna, czy jej oprawca? Warto się tego dowiedzieć, i sięgnąć po thriller psychologiczny Erici Spindler.

To, co zasługuje na uznanie to styl autorki oraz dawkowanie poszczególnych elementów fabuły. Dzięki temu napięcie nie maleje, lecz z każdą stroną nabiera na sile. A siłą tej historii jest zagadka, która niczym tykająca bomba rozsadza nasze emocje.

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć