ebook Królowie życia PRL-u: Czerwoni książęta, playboye, towarzysze
3.12 / 5.00 (liczba ocen: 4)

Królowie życia PRL-u: Czerwoni książęta, playboye, towarzysze
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 30.45
Audiobook - najniższa cena: 22.85
wciąż za drogo?
34.99 zł
44.99 zł Lub 40.49 zł
30.45 zł
31.49 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Iwona Kienzler – autorka wielu publikacji odsłaniających zakulisowe życie znanych postaci – przedstawia w swojej kolejnej książce życie celebrytów PRL-u. Cyrankiewicz, Sokorski, Łomnicki, Mikulski, Jaroszewicz, Ciszewski, Komar, Głowacki – w ebooku „Królowie życia PRL-u” oglądamy ich z dotąd zupełnie nieznanej strony.

• Kogo nazywano „Czerwonym Księciem”?
• Kim był serialowy bohater wszech czasów?
• Kto uchodził za najsłynniejszego erotomana PRL-u?

W czasach wszechobecnej szarzyzny PRL-u celebryci, kochani przez tłumy i rozpieszczani przez władzę, jawili się przeciętnemu obywatelowi niczym rajskie ptaki, istni królowie życia. Na temat owych sław krążyły rozmaite, często rozdęte do granic absurdu, a nawet krzywdzące plotki, czego na własnej skórze doświadczył niejeden z nich.

Iwona Kienzler snuje opowieść o politykach, artystach, dziennikarzach i sportowcach, zarówno tych powszechnie uwielbianych, jak i tych znienawidzonych ze względu na przynależność partyjną, czy oskarżanych o zaprzedanie się systemowi.

O Autorce:
Iwona Kienzler – znana pisarka i popularyzatorka historii. Pasjonuje ją życie znanych postaci, zarówno historycznych, jak i żyjących współcześnie. Swoich bohaterów przedstawia nam jako zwykłych ludzi, z ich przywarami, dziwactwami i słabościami. Dużo miejsca poświęca też ciekawostkom, nie unikając pikantnych szczegółów osadzonych w realiach obyczajowych danej epoki.

Królowie życia PRL-u: Czerwoni książęta, playboye, towarzysze od Iwona Kienzler możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć