Podstępna schizofrenia
4.13 / 5.00 (liczba ocen: 15)

Podstępna schizofrenia
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 13.22
wciąż za drogo?
18.00 złpremium: 12.00 zł Lub 12.00 zł
15.60 zł
17.00 zł Lub 15.30 zł
27.00 zł Lub 24.30 zł
13.22 zł
15.32 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Trzydziestodziewięcioletni policjant Robert Nowacki zostaje wezwany do gnieźnieńskiego lasu Jelonek, gdzie leśniczy słyszał przeraźliwy krzyk młodej dziewczyny To, co tam zobaczył – kobiece ciało poszarpane ręczną piłą – wywołało u niego depresję. Bierze coraz więcej leków, które nie pomagają.

Z czasem zamordowana dziewczyna zaczyna go nawiedzać, a lekarz stwierdza u Roberta schizofrenię paranoidalną. W wyniku zażywania leków policjant staje się agresywny, atakuje kolegów z pracy, a po pobiciu komendanta ląduje w szpitalu psychiatrycznym.

Hospitalizacja nie przynosi oczekiwanego skutku, a zamordowana dziewczyna – Katarzyna Szypółka – prosi Roberta o pomoc.

Mężczyzna jest bezsilny, świadomy choroby, uczy się żyć ze schizofrenią. Po wyjściu ze szpitala, będąc prawie na emeryturze, pragnie odnaleźć mordercę Kasi. Z czasem postanawia powoli odstawiać leki i poprowadzić śledztwo na własną rękę, bo nie ma wśród kolegów sprzymierzeńców, wręcz przeciwnie – wszyscy się go boją. Trafia na bardzo ekscentryczną rodzinę Smithów.
Czy te dwie pozornie różne sprawy mogą się jakoś łączyć?

Podstępna schizofrenia od Karolina Kasprzak-Dietrich możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć