ebook Dom pachnący Tobą
4.28 / 5.00 (liczba ocen: 177)

Dom pachnący Tobą
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 26.35
Audiobook - najniższa cena: 31.99
wciąż za drogo?
29.75 złpremium: 19.19 zł Lub 19.19 zł
26.35 zł Lub 23.72 zł
31.99 zł
26.85 zł
28.07 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Każdy dzień jest jedyny. Drugi taki już się nie powtórzy.

Prokurator Paweł Wawro to mężczyzna do szpiku kości przekonany o tym, że na świecie nie ma miłości. Bo przecież gdyby było inaczej, gdyby ta miłość naprawdę istniała, matka nie zostawiłaby go zaraz po porodzie w szpitalu, a on nie trafiłby do domu dziecka.
Jego życie kręci się wokół pracy, zachwytów nad własną osobą i wieczorów spędzanych w towarzystwie kobiet. Uważa, że wie wszystko.

Otóż nie.
Otóż jest w błędzie.

Wyobraźcie sobie jego reakcję, kiedy dowie się o tym, że jest ojcem wcale nie takiej małej dziewczynki, gdyż jej matka postanowiła zachować tę informację dla siebie. Wyobraźcie sobie człowieka, który nie potrafi kochać, rozumieć i akceptować.

Wyobraźcie sobie to wszystko i zastanówcie się nad tym, czy zawsze trzeba postępować wedle utartych schematów i spełniać oczekiwania innych ludzi.

A na koniec, wyobraźcie sobie to, do czego mogą doprowadzić decyzje podejmowane w emocjach i strachu.
Na takiej „domówce” jeszcze nie byliście. Po lekturze książki „Dom pachnący tobą” spojrzycie inaczej na otaczający Was świat!

O e-booku Dom pachnący Tobą blogerzy napisali: 

Autorka genialnie gra na emocjach czytelnika, umiejętnie żongluje tajemnicami, które ukrywa po kolei, w odpowiednim tempie. Sama nie wiem kiedy skończyłam czytać. - Kasia - Księgozbiór Kasiny

Dom pachnący Tobą od Iza Maciejewska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Tym razem nie znałam ani tej serii, ani Autorki. Książka zaintrygowała mnie swoim opisem i okładką. Po przeczytaniu kilku zdań o czym jest, wiedziałam, że muszę ją przeczytać.Okazało się też, że to drugi tom serii, ale nieznajomość pierwszego w ogóle mi nie przeszkadzała w odbiorze. Można czytać niezależnie.

Anna to młoda kobieta, która mieszka wraz ze swoją prawie dwuletnią córeczką Różą w domu z dala od innych domostw, a w sąsiedztwie leśniczówki. Dwa lata temu Anna została wdową, a o śmierci męża Borysa poinformował ją pewien znany kobiecie prokurator Paweł Wawro. Wtedy Anna będąc w głębokim szoku sprowokowała go i doszło między nimi do intymnego zbliżenia. A efektem końcowym okazała się Róża:) Anna nie powiedziała nigdy Pawłowi o córce. Dopiero po dwóch latach ich drogi znowu się krzyżują. Paweł od razu domyśla się prawdy. Ale to dopiero początek tej historii!

Rany, co to była za książka! Po pierwsze jest ona tak napisana, że po prostu nie da się jej odłożyć. Wciąga i człowiek chce się dowiedzieć co dalej i jak to się skończy... Ja przeczytałam ją w jeden dzień! Autorka genialnie gra na emocjach czytelnika, umiejętnie żongluje tajemnicami, które ukrywa po kolei, w odpowiednim tempie. Powoli poznajemy przeszłość Pawła, a to pozwala nam na zrozumienie czemu teraz jest taki, a nie inny. Odkrywamy także jego drugą, bardzo skrzętnie ukrywaną naturę człowieka jednak wrażliwego i posiadającego jakieś skrupuły. Mnie całkowicie rozczuliły jego wewnętrzne rozterki czy będzie dobrym ojcem i czy tego naprawdę chce.

Polubiłam zarówno Annę jak i Pawła. Ich spotkania i rozmowy były genialne, z jednej strony poważne, bo dotyczące dziecka i ustalenia roli jaką mają odegrać w związku z tym, a z drugiej Anna krok po kroku poznaje przeszłość Pawła. Jednak pomimo, że są to bardzo trudne tematy, ich rozmowy okraszone są przekomarzaniem się rożnego rodzaju aluzjami, które nieco pozwalają rozluźnić atmosferę. Sama nie wiem kiedy skończyłam czytać i już tęsknie za tą dwójką!

Do nadrobienia mam pierwszą część Las pachnący pożądaniem i z niecierpliwością wyczekiwać będę trzeciej części, o losach Hanki i Sebastiana!

Ocena: 5+/6 czytaj więcej
©Księgozbiór Kasiny
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć