ebook Miłość to czasownik. Jak być ze sobą czulej, bliżej, dłużej. I na większym luzie
4.11 / 5.00 (liczba ocen: 9)

Miłość to czasownik. Jak być ze sobą czulej, bliżej, dłużej. I na większym luzie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 19.49
Audiobook - najniższa cena: 22.74
wciąż za drogo?
empik#EMPIK GO BOOK
empik#EMPIK GO BOOK
-35% 19.49 zł Lub 17.54 zł
25.49 zł
26.90 zł
29.99 zł Lub 26.99 zł
24.65 zł
27.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Olga Kordys-Kozierowska dzieli się w swoim poradniku receptą na udany związek, a wiedzę psychologiczną przeplata opowieściami o swoich małżeńskich perypetiach i odkryciach. Wszystko pod hasłem #miłośćtoczasownik, bo – jak przekonuje – związek potrzebuje ruchu, wysiłku i zaangażowania. Zostawiony sam sobie umiera.

Tekstowi towarzyszą rysunkowe anegdoty Karyny Piwowarskiej oparte na autentycznych dialogach Olgi i jej męża.

„Miłość to czasownik” – rekomendacje:

„Ola jest prawdziwą Wisłocką współżycia w rodzinie, naszym rodzinnym psychologiem i filozofem relacji międzyludzkich. Tą książką mnie rozbawiła i wzruszyła. Ola pisze lekko, zdania mają duszę, trafiają prosto do serca. Jestem też pełen podziwu dla Pawła, bo nie każdy facet może być pozytywnym bohaterem książki, i to swojej żony!” – Krzysztof Kozierowski, tata autorki

„W czasach, kiedy żyje się szybko, można przestać siebie zauważać, słyszeć, czuć, rozumieć. Można zapomnieć, że nie ma miłości bez «kocham cię». Wypowiedziane, pokazane, nazwane, docenione i odwzajemnione świadczy o zaangażowaniu. Jak go oczekiwać i jak się nauczyć? O tym jest ta książka. Bardzo polecamy” – Joanna Przetakiewicz-Rooijens i Rinke Rooijens

„Czy jest przepis na udane małżeństwo?! Czy kobieta i facet powinni być jednomyślni, a może jednak lepiej, kiedy są przeciwieństwami i nawet po latach stanowią dla siebie zagadkę?! Patrząc na Olgę i Pawła, zawsze mamy wrażenie, że chociaż z jednej strony są zupełnie różni, reprezentują dwa inne światy, inną wrażliwość, to są dla siebie stworzeni, a tarcia nadają ich życiu delikatny posmak pikanterii! I tej pikanterii, gdy będziecie czytać tę książkę, z pewnością Wam nie zabraknie!” – Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor

O Autorce:
Olga Kordys-Kozierowska – dziennikarka, działaczka społeczna, pisarka, wykładowczyni, artystka. Prezeska Fundacji Sukces Pisany Szminką – pierwszej w Polsce organizacji działającej na rzecz przedsiębiorczości kobiet i promocji ich sukcesów w biznesie. Autorka pierwszych w Polsce programów promujących osiągnięcia kobiet w biznesie, polityce i sztuce, emitowanych na antenie TVN24, w radiu Pin i Chilli Zet (2008–2020). Od 13 lat działa na rzecz różnorodności i równości.

Autorka podcastów „Update”, „TABUUM” oraz „Sukces Pisany Szminką”. Prowadzi też autorski program „DNA SuXesu” na YouTube.
Otrzymała wiele prestiżowych nagród w Polsce i za granicą, m.in. Women’s Tertiary European Award, Inspiratorka Biznesu i Pozytywistka Roku. Znalazła się na liście 25 liderów Polski na przyszłe 25 lat i wśród top 25 influencerek LinkedIn.

Jest żoną Pawła i mamą trójki dzieci: nastolatka Kostka oraz bliźniaków Toli i Julka.

Miłość to czasownik. Jak być ze sobą czulej, bliżej, dłużej. I na większym luzie od Olga Kordys-Kozierowska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć