ebook Przyjaciel Północy - audiobook
3.92 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 21)

Przyjaciel Północy - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 27.99
Audiobook - polecana oferta: 29.59
wciąż za drogo?
29.59 zł Lub 26.63 zł
34.99 zł
36.99 zł Lub 33.29 zł
28.77 zł
33.29 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Ilona Wiśniewska – autorka reportaży o Norwegii i Spitsbergenie – próbuje swoich sił w zupełnie innym gatunku literackim. Arktyczne lato, niedźwiedzie polarne i pełna przygód pogoń za kłusownikami! „Żałuję, że ta książka nie powstała, kiedy sam byłem w wieku głównego bohatera – na pewno przeżywałbym jego przygody razem z nim. Polecam lodowato, jak na Arktykę przystało” – Mikołaj Golachowski, przyrodnik, podróżnik i pisarz

To miały być spokojne wakacje w towarzystwie ulubionej ciotki. Nietypowe, bo na dalekim Spitsbergenie, wśród reniferów, maskonurów i fiordów.
Dwunastoletni Daniel nie spodziewał się jednak, że lądując na arktycznej wyspie, wpadnie w sam środek afery kryminalnej!

Ktoś zabija niedźwiedzie polarne, a miejscowa policja nie potrafi ustalić sprawców. Czy w takiej sytuacji można być bezczynnym, szczególnie gdy ma się wolny czas, duszę odkrywcy i ciotkę dziennikarkę, która zna wyspę jak własną kieszeń?

Ilona Wiśniewska, autorka cenionych reportaży z dalekiej Północy, debiutuje powieścią dla młodych czytelniczek i czytelników, a niepowtarzalną atmosferę Spitsbergenu oddają malarskie ilustracje Mariusza Andryszczyka.

„Przyjaciel Północy” to powieść przygodowa dla nastoletnich czytelników w wieku 10-13 lat.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Piotra Mikołajczaka.

Przyjaciel Północy - audiobook od Ilona Wiśniewska możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć