ebook Porzucone królestwo
3.7 / 5.00 (liczba ocen: 120)

Porzucone królestwo
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - polecana oferta: 33.26
Audiobook - najniższa cena: 38.43
wciąż za drogo?
38.30 złpremium: 24.71 zł Lub 24.71 zł
33.26 zł Lub 29.93 zł
41.18 zł
41.18 zł
41.18 zł Lub 37.06 zł
33.24 zł
33.36 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Basergor-Kragdob, król Ciężkich Gór i górskich rozbójników, opuścił swoje królestwo. 
W poszukiwaniu spokoju i odpoczynku, uciekł do Dartanu. Zostawił za sobą Góry, władzę i przyjaciół. Znalazł tylko nową wojnę i dojmującą samotność. Teraz wraca, pogodzony z własnym przeznaczeniem, gotów stawić mu czoła, ale na własnych warunkach. 

Minęło jednak, jakby mimochodem, kilkanaście lat. W tym czasie Grombelard zdziczał do reszty. Wrogowie urośli w siłę. Dawni towarzysze poszli pod inne komendy albo od dawna nie żyją. Przyjaciele zbudowali domy, założyli rodziny i wcale nie tęsknią za straceniem życia na skalistym gościńcu.
Glorm został sam. Ze swoją tęsknotą, świadomością popełnionych błędów i zmarnowanym życiem. Powinien się poddać, przyłączyć do pirackiego księcia na Agarach i zginąć z mieczem w ręku w jakieś morskiej awanturze. Ale, choć mógł uciec z Ciężkich Gór, nigdy nie zdoła wyrwać ich ze swojej duszy. Musi wracać do domu.

O e-booku Porzucone królestwo blogerzy napisali: 

Nie da się ukryć, że z każdym kolejnym tomem wyłania się coraz szerszy obraz świata i krain stworzonych przez Feliksa W. Kresa. Świat przedstawiony jest bogaty w historie, legendy i opowieści, o których chce się czytać i czytać. - Łukasz Marciniak - Świat fantasy 

Porzucone królestwo od Feliks W. Kres możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Porzucone królestwo przenosi nas ponownie do Ciężkich Gór, krainy pełnej legend i rozbójników. Barsegor-Kragdob i Barsegor-Kobal: człowiek i kot, po latach tułaczki spróbują odzyskać swoje porzucone królestwo i zaprowadzić porządek w Grombelardzie. Jak zdążyliśmy się przekonać jest to wielce niegościnny i deszczowy kraj, ale dla tych dwojga jest to jedyny dom, jaki znają. Jednak jego odzyskanie nie będzie ani łatwe ani proste… Na swojej drodze napotkają wielu starych przyjaciół, jak również wiele nowych osób, w tym kilka poznanych w innych tomach Księgi Całości.

Nie da się ukryć, że z każdym kolejnym tomem wyłania się coraz szerszy obraz świata i krain stworzonych przez Feliksa W. Kresa. Świat przedstawiony jest bogaty w historie, legendy i opowieści, o których chce się czytać i czytać. Co prawda, rzadko mamy cokolwiek wprost napisane, często są to jakieś krótkie fragmenty, czy kilka zdań w czasie rozmowy, ale w niczym to nie przeszkadza. Dla mnie osobiście to duży plus, kiedy autor w naturalny sposób opowiada o swoim świecie, a nie zarzuca czytelnika ogromem informacji. W Porzuconym królestwie dowiemy się także więcej o rządzących światem dwóch potęgach: Szerni i Alerze. Niegdyś stoczyły ze sobą morderczą walkę i prawdopodobnie niedługo staną do kolejnego starcia. Nie ukrywam, że tego wątku jestem szczególnie ciekawy i czekam z niecierpliwością na kolejne tomy Księgi Całości.

W Porzuconym królestwie wracamy do Ciężkich gór i śledzimy poczynania Glorma i Rbita, którzy spróbują odzyskać swoje królestwo. Mamy kolejne fragmenty większej historii, nowe informacje o Szerni i Alerze oraz wiele więcej. Polecam!

Ocena: 5/6
©Świat fantasy
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć