ebook Gate
3.65 / 5.00 (liczba ocen: 42)

Gate
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 28.38
Audiobook - najniższa cena: 29.80
wciąż za drogo?
34.40 złpremium: 22.19 zł Lub 22.19 zł
28.38 zł Lub 25.54 zł
30.00 zł
36.99 zł
36.99 zł
28.58 zł
31.44 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Miłość, która spada na człowieka w niewłaściwym momencie życia. 

I nowy początek, który pojawia się, gdy wszystko wydawało się już skończone.

Sopocki hotel Grand ich połączył. Życie rozdzieliło. Nie przeczuwają, że spotkają się ponownie. Lotnisko stanie się poczekalnią przed rozpoczęciem nowego rozdziału w życiu. Konfesjonałem, w którym wyznają swoją prawdę. I rozdrożem, gdzie będą musieli dokonać wyboru: czy żyć przeszłością i wspomnieniami, czy wyruszyć na spotkanie nieznanego.

Pełna czułości opowieść o ludziach, którym przytrafiło się życie, ze wszystkimi odcieniami szczęścia i cierpienia. To historie o tym, że los potrafi upomnieć się o nas w najmniej oczekiwanym momencie, by wyrównać rachunki.

Janusz Leon Wiśniewski po raz kolejny udowadnia, że nie ma sobie równych w opisywaniu tego, co wydarza się między dwojgiem bliskich sobie ludzi. 

Gate od Janusz L. Wiśniewski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  3,5
  Kiedyś napisałam w opinii, że nie lubię opowiadań J.L. Wiśniewskiego, bo są za krótkie i dużo bardziej doceniam jego powieści.
  W "Gate" - mimo że to opowiadania - w połączeniu z informacjami, które dostaliśmy wcześniej w "Grand", są to już mini - powieści. Mogę przymknąć oko na to subtelne oszukaństwo Panie Pisarzu, gdyż lubię Pana sposób pisania i uważam go za specyficzny, niezwykły, a przede wszystkim zapadający w pamięć i otwierający duszę...z powodów.....bliżej mi nieznanych.
  W tym niepozornym zbiorku mieszczącym tylko trzy opowieści dostajemy więcej emocji, prawd o życiu i w przystępny sposób opisanej nauki niż w niejednej siermiężnej klasyce, w której wszystko jest napisane naokoło, (bo miarą inteligencji czytelnika jest wyłuskać to, co "Ona chciałaby powiedzieć, ale boi się i co On chciałby powiedzieć, ale zasadniczo nie wypada") i niejednym naukowym podręczniku do tzw nauk ścisłych, gdzie zalewają nas ciągi równań, wiązań, cyferek, ale nie stoi za tym żadna ludzka historia, tylko te suche wyliczenia.....
  Muszę stwierdzić, ze w trakcie lektury zdałam sobie sprawę jak bardzo tęskniłam za rozbudowanymi zdaniami, specyficznym stylem i dygresjami, które są znakiem rozpoznawczym Autora, a sama lektura dała mi wiele zwyczajnej, prostej przyjemności z poznawania kolejnych ciekawych historii nakreślonych w niezwykły sposób.
  Bardzo polecam wielbicielom niezwykłych opowieści o zwykłym życiu, zwykłych ludzi. Warto przeczytać w oczekiwaniu na kolejną powieść Autora.

Warto zerknąć