ebook WSI. Żołnierze przeklęci
2.98 / 5.00 (liczba ocen: 23)

WSI. Żołnierze przeklęci
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 26.90
wciąż za drogo?
33.48 złpremium: 21.60 zł Lub 21.60 zł
26.90 zł
30.60 zł Lub 27.54 zł
36.00 zł
36.00 zł Lub 32.40 zł
29.63 zł
31.32 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Minęło kilkanaście lat od rozwiązania WSI. Dla pokolenia, które niedawno weszło w życie dorosłe, to zdarzenie tak odległe jak zamach na Word Trade Center czy początek wojny w Afganistanie. Dla pokolenia, które już na początku XXI wieku posiadało zdolność śledzenia i oceniania wydarzeń politycznych, rozwiązanie WSI zostało odnotowane jako mało istotne, bez większego wpływu na życie społeczne i gospodarcze. Nieliczni jednak zdają sobie sprawę, że rozwiązanie WSI, sposób w jaki to zrobiono, istotnie wpłynęło na stan bezpieczeństwa państwa i ma swoje konsekwencje aż do dzisiaj.

Dzięki tej książce przeciętny obywatel będzie mógł ocenić polityczne decyzje, które przewróciły system bezpieczeństwa w naszym kraju, niezależnie od informacji, które udostępniane były przez media i ujawniane przez polityków. Chcemy, by nasz czytelnik mógł poznać ciemną stronę tzw. reformy wojskowych służb specjalnych, zainicjowaną przez obóz polityczny Jarosława Kaczyńskiego. W naszej książce czytelnik nie znajdzie opisu tajnych operacji, nazwisk agentów oraz szczegółowych obszarów zainteresowań. To już ujawnił Antoni Macierewicz sporządzając i publikując tzw. raport z likwidacji WSI. Czytelnik dowie się jednak jak funkcjonują mechanizmy państwa, jak tworzą się zależności od polityków i jakimi celami kierują się politycy oraz jakie to wywołuje skutki.

WSI. Żołnierze przeklęci od Wolf , Kafir możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć