Modern love 6 gorących opowiadań na walentynki
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Modern love 6 gorących opowiadań na walentynki
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 8.99
Audiobook - najniższa cena: 11.69
8.99 złpremium: 5.99 zł Lub 5.99 zł
7.79 zł
9.99 zł
9.99 zł Lub 8.99 zł
9.99 zł Lub 8.99 zł
9.00 zł
9.40 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Modern Love to zbiór 6 romantycznych i seksownych opowiadań, które udowadniają, że miłość, pożądanie i cielesność mają różne oblicza.

"Zachwiane fundamenty. Dwa oblicza Sary Larson" Catriny Curant: Czy wózek inwalidzki jest ograniczeniem, czy ograniczenia mamy w głowie? Kim stanie się Łukasz, gdy postanowi realizować się w życiu bez względu na wszystko i gdy na jego drodze stanie nowa szefowa, zimna Sara Larson?

"Dojrzała rozkosz" Anny Kaveto: Dwoje dojrzałych ludzi po przejściach. Czy taka miłość może być namiętna i pełna rozkoszy?

"Odnaleźć swoje miejsce" Annah Viki M.: Drogi Ewy i Jana ciągle się rozchodzą. Jednak nie potrafią o sobie zapomnieć i rok w rok, w walentynki, kontaktują się ze sobą mimo innych relacji...

"Blizny" rehab-e: Czy starszy mężczyzna, zrażony poprzednimi relacjami, pozwoli sobie na nową znajomość z młodszym przystojniakiem? Jakie sekrety oboje skrywają?

"Walentynkowe tajemnice" Catriny Curant: Inez ma dar, chociaż czasami wydaje jej się, że jest to przekleństwo... widzi przyszłość ludzi, los ich miłości. A Wy? Odważylibyście się skorzystać z daru, aby zobaczyć swoją przyszłość z ukochaną osobą?

"W drodze do ciebie" Annah Viki M.: Ewa porywa Łucję w podróż, by przekonać ją do siebie. Tymczasem Łucja nie chce związać z kobietą, ponieważ boi się konsekwencji społecznych i rodzinnych. Czy ta podróż zbliży dziewczyny do siebie? Czy Ewa wyzna Łucji, co ją najbardziej podnieca?

Modern love 6 gorących opowiadań na walentynki od Catrina Curant, Anna Kaveto, Annah Viki M. możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć