ebook Gniazdo
3.23 / 5.00 (liczba ocen: 262)

Gniazdo
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 17.94
Audiobook - najniższa cena: 22.13
wciąż za drogo?
-35% 17.94 złpremium: 10.76 zł Lub 10.76 zł
-33% 17.94 zł Lub 16.15 zł
23.02 zł Lub 20.72 zł
25.42 zł
29.90 zł
23.25 zł
24.07 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Święta Bożego Narodzenia w Beskidzie Niskim. Ekscentryczny potomek starej rodziny nafciarskiej, Gabriel Koniarski, zaprasza bliskich na wigilię. Goście przybywają do świeżo wybudowanego ośrodka, z dala od cywilizacji, na szczycie góry. Szybko jednak pojawiają się niewygodne pytania.

Dlaczego poprzedni goście hotelu zostali wyrzuceni w środku nocy? Dlaczego po przyjeździe rodziny Gabriel rozpoczyna zabawę w sąd?

Wyjaśnienie tych zagadek musi znaleźć komisarz Nina Warwiłow, która jeszcze nie zdążyła się oswoić z Beskidem Niskim. Wkrótce świąteczne obchody przerywa zbrodnia, krąg podejrzanych jest zamknięty. Nina, osamotniona i bez wsparcia, musi odkryć, kto spośród zgromadzonych jest mordercą zanim na szczycie góry pojawią się kolejne ofiary.

O e-booku Gniazdo blogerzy napisali: 

Kryminał to bez wątpienia miejsce, w którym Jędrzej Pasierski literacko czuje się bardzo dobrze. I niech to uczucie towarzyszy mu nadal w tworzeniu kolejnych kryminalnych historii i zagadek, których rozwiązywanie jest dla czytelnika prawdziwą ucztą. - Tomasz Kosik - Czyt-NIK

Gniazdo od Jędrzej Pasierski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Nina Warwiłow jest postacią, którą podziwiam od pierwszej wspólnie poprowadzonej sprawy. Począwszy od Domu bez klamek i kolejnych kryminałów z jej udziałem – zawsze brałem udział w śledztwie, które wymagało skupienia oraz analizowania zbieranych faktów. Nie inaczej było podczas rozwiązywaniu kryminalnej zagadki zapisanej w najnowszej książce Jędrzeja Pasierskiego pt. Gniazdo.

Autor ponownie zaintrygował mnie misternie poprowadzona fabułą, imponując pomysłowością w stworzeniu zagadki zamkniętego pokoju. Autor zaprasza nas na Wigilię, do ośrodka usytuowanego w rejony dalekie od cywilizacji. A dokładnie zaprasza Gabriel Koniarski.

Jednak jak się okazuje nie będzie świątecznie, lecz „morderczo” i zagadkowo. Świętowanie bowiem przerwane zostaje morderstwem, którego zagadkę rozwiązywać będziemy wraz z Niną Warwiłow. Niestety będzie mogła ona liczyć tylko na nasze wsparcie, gdyż okoliczna społeczność nabiera wody w usta, a krąg podejrzanych jest zamknięty.

Wyjątkowa i mroczna atmosfera to mocne i charakterystyczne znaki rozpoznawcze w twórczości Jędrzeja Pasierskiego. Postać Niny Warwiłow, to kolejny element sprawiający, że tak chętnie sięgam po książki autora. To już nasze piąte spotkanie. A każde z nich daje wiele wyjątkowych emocji oraz wrażeń z doskonałej lektury.

Kryminał to bez wątpienia miejsce, w którym Jędrzej Pasierski literacko czuje się bardzo dobrze. I niech to uczucie towarzyszy mu nadal w tworzeniu kolejnych kryminalnych historii i zagadek, których rozwiązywanie jest dla czytelnika prawdziwą ucztą.

Gniazdo to książka, którą pisarz potwierdza nieprzypadkowość w zaistnieniu na polskim kryminalnym podwórku. A Nina Warwiłow jest bohaterką, która jest również rozpoznawalną twarzą tego środowiska. Chętnie będę uczestniczył w kolejnej sprawie, której się podejmie.

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć